Presunúť na hlavný obsah

Najpôvabnejšie znamenie zverokruhu, ktoré si získa každého: Na jednu vec si však u týchto ľudí dajte pozor

Zábava

Ak ich stretnete, okamžite si vás získajú svojim pôvabom a vyžarovaním. A aj keď pôsobia veľmi krehko a jemne, v určitých veciach by ste si na týchto ľudí mali dať pozor.

Miestami pôsobia ako keby sa vznášali a o spoločnosť rozhodne nemajú núdzu

Ľudí narodených v týchto znameniach spoznáte aj v dave okamžite. Majú totiž akési iné a špecifické vyžarovanie. Kdekoľvek sa objavia, stanú sa skrátka neprehliadnuteľnými. Je to ich správaním, pohybmi, gestami. Miestami pôsobia ako keby sa vznášali, jemne, krehko a zraniteľne. Milujú život a užívajú si ho plnými dúškami. Vždy sú nastavení pozitívne a vo všetkom, čo sa im v živote stane sa snažia vidieť len to dobré.

Mohlo by vás zaujímať: Môj ex sa objavil na mojej svadbe: Dôvod vás pravdepodobne poriadne prekvapí

Majú okolo seba množstvo ľudí a o spoločnosť rozhodne nemajú núdzu. Sú dobrými priateľmi aj partnermi. Hovoríme o ľudoch narodených v znamení Raka. Avšak za ich krehkosťou a jemnosťou sa skrýva aj jedna negatívna črta.

Pokiaľ sa niekto nestotožňuje s ich názorom vo veci, na ktorej im záleží, reagujú veľmi neprimerane. Vtedy zabúdajú na všetky dobré spôsoby a vidia len a len seba. Nepozerajú sa na to, že niekomu inému môžu veľmi ublížiť. V tomto sa prejavuje ich sebeckosť. Hoci si to uvedomujú, nechcú ani nedokážu to zmeniť. Pre nich je to ich prirodzená vlastnosť a sami ju nevnímajú nejako negatívne. 

Čítajte tiež: Spomienky a minulosť môžu niekedy zničiť veľa: S bývalým partnerom som to prestrelila

Máte s týmto znamením rovnaké skúsenosti?

spolu hlasovalo 118 ľudí

Áno
101
Nie
17

- Najčítanejšie -