Presunúť na hlavný obsah

Slovenky, ktoré nestarnú: Tieto môžu stále smelo konkurovať dvadsiatničkam

Slovenské celebrity

Tieto ženy už roky vyzerajú neskutočne. Majú dokonalé figúry a vek by im uhádol len málokto. Pozrite sa na známe krásky, ktoré zrejme objavili elixír mladosti.

Dara Rolins  

Dara Rolins sa jednoznačne radí medzi naše najúspešnejšie speváčky. Má nielen nádherný hlas a žne jeden úspech za druhým, ale môže sa skutočne pochváliť aj postavou, ktorú jej mnohé o generáciu mladšie ženy závidia. Krásne a sexi krivky sú jej veľkou devízou. Sama však otvorene priznala, že sa vždy zamýšľa nad tým, čo kto povie, ak pridá fotku v plavkách. Pritom ona je hádam tá posledná, kto by to mal riešiť. 

Mohlo by vás zaujímať: Letná manikúra známych krások: Daru Rolins, Dominiku Navara Cibulkovú a ďalšie spája odtieň, ktorý si zamilujete aj vy

"Vždy keď dávam fotku v plavkách, napadne ma, či nie som "zase moc vyzlečená", koľkých ľudí opäť pobúri môj holý zadok (a koľkých poteší:))... Samozrejme, že mi môj zdravý rozum okamžite premietne všetky tie kúpaliská a pláže plné polonahých tiel všetkých možných veľkostí, menej či viac "dokonalých" tvarov, odvážnych modelov a farebných kreácií a ukľudní moje obavy zo zbytočne nevhodného exibicionizmu. Moji milí, je leto. Presne a hlavne kvôli tomu vystrkujte čo chcete a na koho chcete. Na všetkých tých puritánov, ktorí majú problém s tým kedy, z ktorého uhlu, kde a u koho sa to podľa nich hodí, sa vyprdnite. Uživajte, neriešte, neporovnávajte, milujte dokonalé aj nedokonalé, pretože-jak dobre vieme, všetky tieto nálepky sú aj tak relatívne."

Kráska je jasným dôkazom toho, že ženy by sa mali milovať také, aké sú a nemali by neustále riešiť svoje okolie. 

Lenka Raimanová 

Moderátorka Lenka Raimanová rovnako vyzerá nekutočne. Navyše kráska je známa tým, že si svoju TOP figúru udržiava ešte od teenegerských čias. Vyzerá ako pred rokmi a je jasným dôkazom toho, že keď je žena v živote šťastná, má správne nastavené priority navonok to nepochybne vidieť. Lenka nevyhľadáva žiadne invazívne zákroky a jej samotná autenticita jej pridáva na atraktivite. 

 

 

Andrea Verešová 

To, že modeling nemusíte robiť len do tridsiatky jasne dokazuje Andrea Verešová. 43 ročná kráska nemá o pracovné ponuky núdzu a stále vyzerá sexi a krásne. Dokonca aj po dvoch deťoch. Miluje šport, akékoľvek pohybové aktivity a rovnako aj zdravý životný štýl je jej veľmi blízky. To je aj jej kľúk k tomu, ako sa udrživať bez väčšej námahy vo forme.

Neprehliadnite: Dcéra Andrey Verešovej vyniká športovým talentom, mimo svahu sa však profiluje ako štýlová slečna: Cit pre módu po mame?