Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky a ich letné vlasové premeny: Karin Haydu podstúpila najväčšiu zmenu, tento odtieň je trendy dlhé roky

Slovenské celebrity

Sú krásne, úspešné a pre svoju osobnosť neprehliadnuteľné. Po vlasovej premene však žiaria ešte viac. Dve známe Slovenky siahli po odvážnej, sexy a zároveň vkusnej farbe. Obľúbená moderátorka zas prešla na odtieň, ktorý je trendy dlhé roky.

Eva "Evelyn" Kramerová

Komičku a moderátorku Evelyn sme poznali ako blondínku. Nežná koruna krásy je však minulosťou. Aktuálne nesie prívlastky ako sexy, hrejivá a v neposlednom rade žiarivá. Ryšavá farba obľúbenej Slovenke skutočne veľmi pristane. Dá sa povedať, že ešte znásobila jej sebavedomie a sexappeal. 

Lucia "Lucid" Sládečková

Pre žiarivú ryšavú sa toto leto rozhodla i celebritná vizážistka Lucia Sládečková. Rovnako ako Evelyn, aj Lucid šla do vlasovej premeny z blond základu. "Musím uznať, že rozpustené vlasy nenosím, ale odkedy mám nové vlasy, nosím ich rozpustené. Cítim sa skvele," priznala make-up artistka. 

Karin Haydu

Leto v znamení vlasovej premeny zažíva tiež Karin Haydu. Moderátorka zo svetlej hnedej prešla na medovú blond, ktorá ju nádherne rozjasnila. Karin je nositeľkou hustej, dlhej koruny krásy a svieži, teplý odtieň jej dodal ten správny šmrnc

Mohlo by vás zaujímať: Letná manikúra známych krások: Daru Rolins, Dominiku Navara Cibulkovú a ďalšie spája odtieň, ktorý si zamilujete aj vy

Naty Kerny

Sympatická Naty Kerny dala zelenú novému strihu. Ten pôsobí veľmi uhladene a elegantne. Ide o dĺžku jemne pod plecia, ktorá pristane takmer každej žene. Ženy ju vyhľadávajú aj kvôli nenáročnosti na úpravu. 

Vlasová premena ktorej známej Slovenky sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 391 ľudí

Neprehliadnite: Dcéra Andrey Verešovej vyniká športovým talentom, mimo svahu sa však profiluje ako štýlová slečna: Cit pre módu po mame?