Presunúť na hlavný obsah

Top 5 farieb sezóny v podaní známych Sloveniek: Oživte hrivu týmito odtieňmi aj vy

Slovenské celebrity

Počas leta má čoraz viac žien chuť experimentovať so svojou hrivou. Ak hľadáte aj vy nejakú inšpiráciu, ponúknuť vám ju môžu tieto známe tváre.

Tamara Šimončíková Heribanová

Sympatická Slovenka, ktorá si pozornosť získala predovšetkým láskou k slovenskému folklóru, prirodzenosti a v neposlednom rade aj správnou dávkou ženskosti. Tamara Šimončíková Heribanová má ukážkovú hrivu. Dokonalá farba, vždy krásne upravená. Pri odtieni, ktorý nosí, je to však veľmi dôležité. Aj jednoliate, sýte farby, ako napríklad hnedá sú stále veľmi žiadané aj počas letných mesiacov. Dôležité však je, aby vaše vlasy boli zdravé a lesklé a vďaka tomu podčiarkne vašu krásu a vlasy budú pôsobiť skutočne ako doplnok. 

Neprehliadnite: Rozhovor s moderátorkou Beccou: Nemám pocit, že som influencer. Jednoducho len ukazujem, ako žijem

Eliška Chomistek

Sestra bývalej kráľovnej krásy Karolíny Chomistekovej, Eliška, si roky pestuje dlhú tmavšiu hrivu. No s prichádzajúcim letom sa i ona rozhodla pre zmenu - nechala si pramene jemne zosvetliť, vďaka čomu vznikla "vypraná" gaštanová farba. Tento odtieň dokáže krásne ladiť s vašou bronzovou pokožkou a celkovo rozžiariť vašu pleť. Ak vám váš kaderník dokáže namiešať správny odtieň, budú vaše vlasy toto leto vaším najzaujímavejším doplnkom. 

Prečítajte si: Rozhovor: Daniela Christová o jej skutočnom vzťahu s modelingom: Pre tento jasný dôvod sa vybrala iným smerom

Vica Kerekes

Aj ryšavá je stále v kurze. A práve počas leta má veľa žien chuť odskúšať tento odtieň. Pozor však na to, do akej farby sa pustíte. Žiadna iná totiž nepúta pozornosť tak, ako ryšavá a ak zvolíte zle, budete to ešte dlho naprávať. Preto by ste nemali šetriť a rozhodne sa oplatí investovať do dobrého haircoloristu, aby vám namiešal medený odtieň, ktorý vám sadne rovnako, ako tento slovenskej herečke Vice Kerekes

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Vica Kerekes (@vicaalmaja),

Anna Amenová

Ani blond, ani hnedá. Ďalší vlasový trend, ktorý stojí za pozornosť. Zaujať by mohol tie ženy, ktoré sa už nejakú dobu pohrávajú s myšlienkou, že zosvetlia svoje vlasy. Inak povedané, ak chcete byť blondína, no nie ste si istá, či je to dobrá voľba, vyberte sa rovnakou cestou, ako misska Anna Amenová. Tmavšie popolavé korienky a svetlejšie konce môžu byť pre vás šťastnou voľbou. Tento druh farbenia, tak trochu ako slnkom pobozkané, vydrží celé leto a aj keď vám začnú vlasy mierne odrastať, stále budete pôsobiť in. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Anna Amenova (@anna_amenova),

Lucia Sládečková

A pri blond opäť zostaneme. Jednoducho táto farba je snom viacerých žien. Jedna z metód, ako to docieliť je poctivý hustý melír. Je to síce robota na celý deň a vyžaduje si zručné ruky, ale ak to vydržíte, na konci vás čaká odmena v podobe krásnej hrivy. Blond vlasy dokážu opticky zoštíhliť a rozjasniť tvár, preto práve počas tejto sezóny mnoho žien volí svetlejšie odtiene. Ak však nie ste prirodzené blondína, nesilte to. Vyberte sa cestou ako Lucia Sládečková. Známa make-up artistka síce miluje extravagantné líčenie, no pri vlasoch volí nenápadnosť. 

Mohlo by vás zaujímať: Andrea Verešová oslávila 40. narodeniny: Ako je možné, že sa stále drží na vrchole šoubiznisu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Príspevok, ktorý zdieľa Lucia Sladeckova (@lucidstyle_official),

Farbíte si cez leto vlasy?

spolu hlasovalo 208 ľudí

Áno
163
Nie
45

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe