Presunúť na hlavný obsah

Vlasové kúry, ktoré vám zachránia vlasy: Ich účinky budú váš naplnený sen o krásnom lesku

Krása

Beauty rutina, ktorá vám dá nádej naplnených snov o dokonalých vlasoch plných lesku a vitality.

Starostlivosť o vlasy v sebe skrýva silu vyzdvihnúť vašu krásu v plnej miere. Zdravé vlasy vyžarujú život a vďaka lesku sa stávajú doslova dokonalými. Vlasové kúry vám na ceste za krajšími vlasmi môžu výrazne dopomôcť. 

Prečítajte si: 3 účesy, ktoré zväčšia objem vašich vlasov: Vyskúšajte Supermodel Look z 90. rokov či najobľúbenejší zostrih na svete

Hydratačný a vyživujúci olej na vlasy 

Hydratačný a vyživujúci olej na vlasy Kérastase Chronologiste Huile de Parfum, ktorý dodá vlasom neprekonateľný lesk a dlhotrvajúcu vôňu v podobe zmesi čajovej ruže, pižma a drevitých tónov s vonnou stopou myrhy. Redukuje lámavosť vlasov a naopak, podporuje rast, pričom vlasy získajú hodvábny a lesklý look.

Naplnený sen o lesklých zdravých vlasoch

Hydratačná vlasová kúra pre poškodené vlasy v dôsledku častého stylingu. Hair Repair Treatment od Sachajuan (Beautysecret.sk) podporuje regeneráciu buniek a podporuje rast nových vlasov. Výsledkom je hodvábny lesk, vitalita a sila. Vďaka technológii Ocean Silk, ktorej kombinácia bielkovín a minerálnych látok preniká do vlasov, sú vlasy vyživené aj zvnútra.

Univerzálny olej na nepoddajné vlasy

Všestranný olej na vlasy Kiehl's Smoothing OilInfused Leavein Concentrate si poddá neskrotné vlasy a uhladí ich, pričom vo finále im dodá patričnú dávku lesku. Zabraňuje krepovateniu a vďaka antioxidantom udržiava vlasy hydratované a bez zaťaženia. Je vhodný na rozčesávanie vlnitých vlasov aj na záverečnú úpravu suchých vlasov.

Bezoplachový sprej za 90 sekúnd opraví vlas zvonka a zvnútra

Hviezdny produkt v podobe ľahkého bezoplachového spreja Miracle Hair Rescue z radu Ultimate Repair od Wella Professionals predstavuje inováciu v ošetrení poškodených a namáhaných vlasov. Za 90 sekúnd opraví vlas zvonka a zvnútra, pričom ho intenzívne posilňuje a vlasy získajú dlhotrvajúci vyhladený vzhľad. Odporúča sa aplikovať v rámci beauty rutiny celého radu, ktorý vypĺňa kožnú bariéru vlasov vďaka patentovanej technológii a kombinácii Alfa-hydroxylovú kyselinu a Omega-9.

Neprehliadnite: Vlasové trendy roku 2023: Zistite, aký účes sa vám najviac hodí podľa čŕt tváre, aby ste si nepridávali roky navyše

- Najčítanejšie -