Presunúť na hlavný obsah

4 anti-age produkty, ktoré vás ochránia pred predčasným starnutím: Vďaka nim zvrátite čas v prospech vás

Krása

Správnou starostlivosťou o pleť dokážete zvrátiť až desať rokov. Ktoré produkty stoja v súčasnosti za pozornosť a ako ich aplikovať do svojej beauty rutiny?

 

Omladzujúce sérum proti pigmentovým škvrnám

Novinka v oblasti anti-age omladzujúce sérum proti pigmentovým škvrnám NIVEA CELLULAR LUMINOUS630® redukuje a zosvetľuje tmavé škvrny, pričom zabraňuje aj vzniku nových. 
Sérum obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá pleť hydratuje a kolagénový booster (prírodné sójové výťažky), vďaka ktorému dochádza k zvýšeniu produkcie kolagénu v pleti. Posilňuje tak štruktúru pokožky, spevňuje a vypĺňa hlboké vrásky a to už za 7 dní. Zároveň redukuje škvrny vytvorené počas desiatich rokov s tým, že prvé výsledky sú viditeľné už po dvoch týždňoch používania. 97 % žien potvrdzuje zlepšenie vzhľadu pigmentových škvŕn po 12 týždňoch používania.

Reklamná zmienka NIVEA.

Intenzívna účinnosť proti starnutiu pleti

Sérum Liftactiv Retinol Specialist od Vichy bol vyvinutý za účinkom potlačenia všetkých typov vrások, vrátane tých najhlbších a najviditeľnejších. Obsahuje 0,2 % čistého retinolu s antiagingovým účinkom podporený probiotickými frakciami a tiež biopeptidy pre intenzívnu korekciu známok starnutia vďaka obnove kožnej bariéry a regenerácie pleti.
Sérum sa do vašej večernej beauty rutiny zaraďuje postupne: prvý týždeň aplikujte po 2 večery, druhý týždeň pri dobrej znášanlivosti každý druhý večer a tretí týždeň každý večer. 

Ochrana pleti pred UV žiarením a environmentálnym stresom

Gocce Protettive je nový dôležitý krok na každý deň, ideálny na zavŕšenie ošetrujúceho rituálu.
Revolučná technológia na ochranu pleti tváre, krku, dekoltu a tiež rúk po celý rok. 
UV žiarenie a environmentálny stres spôsobujú predčasné starnutie. Zloženie kvapiek Collistar Protective Drops poskytuje vysokú ochranu SPF 50 a omladzujúci rozjasňujúci koncentrát pre zjednoteniu tónu pleti. Kvapky chránia pleť pred predčasným starnutím a vznikom pigmentových škvŕn a rozdielov v pleti. 

Denná ochrana: Smart Sun Protection – stimuluje tvorbu vitamínu D, ochrana pred UVA/UVB lúčmi, pred modrým a infračerveným svetlom.
Omladenie: Niacínamid – zmierňuje  začervenanie a tmavé škvrny, redukuje stratu vody v pleti.
Rozjasnenie: Hyperfermentovaná voda z talianskej ryže – zjemňuje a zmenšuje póry, zjednocuje pleť.

Nočné omladzujúce sérum s retinalom

Nočné omladzujúce sérum Midnight Renewal od Omorovicza (Beautysecret.sk) obsahuje retinal –  vysoko stabilnú a účinnú formu vitamínu A, ktorý pracuje až 11-krát rýchlejšie ako retinol. 
Vďaka tomu, že sa na kyselinu retinovú (t.j. formu vitamínu A, ktorú vie pleť spracovať) dokáže premeniť len v jednom kroku, je účinný pri oveľa nižšej koncentrácii v porovnaní s retinolom. 
Sérum podporuje obnovu kožných buniek, stimuluje produkciu kolagénu, prispieva k pomalšiemu starnutie pleti a zjednocuje tón.