Presunúť na hlavný obsah

Tieto známe krásky už krátko po pôrode predvádzali sexi krivky: Sexi Soňa Skoncová, pôvabná Katka Jakeš a ďalšie

Slovenské celebrity

Hoci len nedávno porodili, vyzerajú neskutočne. Tieto známe krásky aj krátky čas po pôrode predvádzajú nádherné postavičky.

Katarína Jakeš

Pred mesiacom sa stala dvojnásobnou mamou Katka Jakeš. K dcérke Izabelke pribudol malý synček Bruno a Katka už počas šestonedelia vyzerá nádherne.

Čítajte tiež: Letná manikúra známych krások: Daru Rolins, Dominiku Navara Cibulkovú a ďalšie spája odtieň, ktorý si zamilujete aj vy 

Absolútne žiari a postavu má perfektnú. Klobúk dolu! Jednoducho materstvo jej jednoznačne pridáva na atraktivite. Navyše pôsobí spokojne, šťastne a vyrovnane.

Soňa Skoncová

Pôvabná a krásna moderátorka, dvojnásobná mama, Soňa Skoncová vyzerá celý život dokonale. Je jasným dôkazom toho, že aj mama môže byť hriešne sexi. Má skutočne sexi krivky, ktoré jej mnohé ženy závidia.

Ani po pôrode Elizy, ktorá sa narodila na Silvestra, však nijako špeciálne netlačila na to, aby bola rýchlo vo forme. Všetkému nechávala voľný priebeh a to je zrejme najlepšie. 

Ivana Bezdeda

Dva mesiace je čerstvou maminou aj manželka Tomáša Bezdedu - Ivana. Tá veru pôsobí ako keby ani nerodila.

Popôrodné kilá by ste na nej hľadali ťažko. Má krásne, štíhle telo a absolútne bezchybnú postavičku.

Lucia Oškerová

Modelka a herečka Lucia Oškerová našla životné šťastie pri hollywoodskom hercovi. Po rokoch sa dvojici splnilo najväčšie želanie a stali sa rodičmi nádherného chlapčeka. 

Neprehliadnite: Najkrajšie postavy Sloveniek v bikinách 2023: Jedna z najvplyvnejších krások a jej premena, bývalá Miss aj po 20 rokoch tip-top

Úlohu mamy si známa Slovenka užíva na maximum. Ako sama povedala miluje byť mamou a znovuobjavovať svet očami svojho malého bábätka. Navyše len po dvoch mesiacoch od pôrodu vyzerá skvele!

- Najčítanejšie -