Presunúť na hlavný obsah

Nela Pocisková si po tehotenstvách udržiava kocky na bruchu: Ktoré ďalšie známe Slovenky sú na tom podobne?

Slovenské celebrity

Spája ich pozitívna energia, materstvo a bezkonkurenčné figúry. Tieto známe Slovenky sa stali hrdými mamami, no pri pohľade na ich vypracované postavy sa tomu až nechce veriť...

Nela Pocisková - herečka a speváčka - je mamou dvoch detí. Lianku a Hektora má s Filipom Tůmom, ktorý sa taktiež živí herectvom a spevom. Dvojica je spolu približne desať rokov a bezpochyby ich čakajú ďalšie šťastné roky bok po boku. 

Na Nele vidno, že žije v láskyplnom manželstve a že v role mamy sa našla. Málokto by však pri pohľade na Pociskovej telo povedal, že pod srdcom vynosila dve deti. "Nelka? Tie dve deti si vynosila v kabelke? Vyzeráš skvele!" vtipne poznamenala jedna z herečkiných sledovateliek na Instagrame. 

Známa dvojnásobná mama sa skutočne pýši vyformovanou postavou, ktorou by mohla konkurovať modelkám. Pod Neline božské krivky sa podpisuje tanec, beh, plus posilňovanie s vlastnou váhou. Vždy bola aktívna a od pohybu neupustila ani po tehotenstvách. Pre viaceré ženy matky je teda speváčka vzorom, pokiaľ ide o zdravý životný štýl ako taký. 

"Nikdy som neriešila stravu, ani žiadne diéty. Čím som staršia, tým viac sa zaujímam o zdravú výživu a celkovo zdravý životný štýl. Snažím sa jesť zdravo, všetko s mierou, ale nemám žiadnu diétu."

Martina Grešová

Známky tehotenstva nevidno ani na figúre druhej vicemiss Miss Universe z roku 2012. Martina Grešová pritom rodila na sklonku tohtoročného januára. Ešte v polovici nasledujúceho mesiaca načrtla, že čoskoro na svojej forme začne pracovať. Mala na mysli cvičenie v pohodlí domova a s odstupom niekoľkých mesiacov vidno, že disciplína nie je jej slabou stránkou. Martina vyzerá úžasne! "Postava snáď lepšia ako pred tehotenstvom," zhodnotila Grešová sledovateľka na Instagrame. 

Alexandra Orviská 

Aj telo obľúbenej moderátorky Alexandry Orviskej vyzerá, akoby nikdy nerodilo. Status dvojnásobnej mamy by Saši netipoval snáď nikto. Štíhla línia, pevné svalstvo, ladné krivky… Orviskej figúra je skutočne hodná obdivu. "Nie jedna 20-ročná by brala takú postavu," znie jeden z komplimentov pod Sašinou fotkou v plavkách na Instagrame. 

Moderátorka tvrdí, že za jej "fitness rutinou" stojí malý Jonathan. S ním je totiž stále v pohybe. A podobne ako Nela, ani Saša nemá zázaračný recept, ako sa udržiavať v top forme. 

"Môj jediný recept, ktorý funguje je pohyb. Len pohyb. Veľa pohybu. A hlavne tiež, nezakazovať si to, na čo máme chuť, lebo potom zjeme ďalších desať iných, nezmyselných vecí. Radšej jedna tablička čokolády, ako dva balíky kukuričných chlebíkov. To je niečo, čoho sa držím a u mňa to skrátka funguje."