Presunúť na hlavný obsah

Ženy, s ktorými muži prežívajú najsilnejší orgazmus: Jedna noc s nimi im nikdy nestačí

Sex

Najsilnejší orgazmus prežívajú so ženami, ktoré sú v niečom predsa len iné ako ostatné. Čo prezradili muži na ich adresu?

Ženy, o ktorých muži diskutujú počas svojich pánskych jázd. Ženy, ktoré sa nehanbia za to, že sex je v ich živote dôležitý a urobia všetko pre to, aby bol čo najlepší. Muži na ich adresu nešetria chválami a nikdy to nekončí pri jednej noci. Túžia po nich o čosi viac a ten pocit túžby či vášne sa neustále stupňuje.

Čítajte tiež: Sexuálna poloha, pri ktorej sa muži cítia ako bohovia: Ženy pri nej dosahujú najlepší orgazmus

Ženy, s ktorými muži prežívajú najsilnejší orgazmus

Muži sa zhodujú v tom, že tieto ženy majú chuť na sex a neskrývajú svoje vášne. Sú v zrelšom veku, keď už neriešia komplex z tela a vedia, čo chcú. 

„Milujem, keď žena odhodí zábrany a nahlas si dokáže užívať to, čo s ňou robím. Keď mi dáva najavo, že som ten jediný, kto to dokáže. Je to pre mňa vzrušujúce, nehovoriac o tom, keď ju privediem k vyvrcholeniu, to je ten najsilnejší moment aj pre mňa, na tom sa zhodneme asi všetci muži,“ prehovoril Karol (36). 

„Mojím najväčším cieľom bolo dosiahnuť análny sex. Zažil som pri ňom najlepší orgazmus ever. Žena, ktorá sa nebojí výziev v sexe je vždy lákadlom a dokonca aj ideálnou spoločníčkou na život ako taký, ktorý si treba vždy vedieť spestriť,“ priznal sa Peter (40).

Neprehliadnite: V sexe ma dlhý čas nevedel uspokojiť: Odmietal mi robiť to, čo si väčšina mužov vychutnáva najviac

Jedna noc s nimi im nikdy nestačí

„Žena, ktorá mi vie zatancovať. Lap dance, striptíz, najlepšia predohra, ktorú ocení každý chlap. Je to záruka toho, že s ňou muž bude chcieť pokračovať vo svojich sexuálnych hrátkach,“ netají sa Michal (33).