Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Backstage Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Takto to vyzeralo krátko pred finálovým galavečerom

Modeling

Nahliadnite do backstagu najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2023 krátko pred finálovým galavečerom. Dvadsať finalistov a finalistiek z ČR a SR sa zišlo na Pražskom hrade.

Najprestížnejšia modelingová súťaž Schwarzkopf Elite Model Look 2023 hostila v Španielskej sále na Pražskom hrade dvadsať finalistov a finalistiek z Česka a Slovenska. Finálovým galavečerom sprevádzala speváčka Katarzia, ktorá sa zároveň zhostila úlohy moderátorky. 

Čítajte viac: Schwarzkopf Elite Model Look 2023 pre SR a ČR: Prichádza nová generácia modelingu, kto má najväčšie šance uspieť?

 

 

Finalisti sa zúčastnili sústredenia, počas ktorého im bola oporou ambasádorka pre SR, topmodelka Michaela Kocianová. Na Pražskom hrade krátko pred samotným finálovým večerom sa zverili do rúk odborníkov – profesionálnych make-up artistov a hair stylistov.

Po prehliadkovom móle sa prešli nádejné tváre modelingu v modeloch z OBSESSION concept store, ktorý v Českej republike zastupuje značky Zimmermann, Victoria Beckham, Jil Sander, Elie Saab, Etro, Oscar de la Renta a ďalšie. Mužskí finalisti sa predstavili aj v odevoch prestížneho českého návrhára Jana Černého. O styling celého večera sa postarala Daniela Pilná.

Neprehliadnite: VIDEO: Víťazi Schwarzkopf Elite Model Look 2023: Do sveta mieria nové tváre zo Slovenska a Česka!

- Najčítanejšie -