Presunúť na hlavný obsah

Jedna z najkrajších Sloveniek po boku Cristiana Ronalda: Podoba s jeho ex priateľkou vyráža dych

Slovenské celebrity

Športová redaktorka Simona Leskovská, ktorá v minulosti zažiarila v súťaži krásy, sa dostala do tesnej blízkosti futbalovej hviezdy. Paradoxom je, že v minulosti ju prirovnávali k Ronaldovej ex priateľke.

Futbalová hviezda Cristiano Ronaldo v týchto dňoch púta pozornosť v uliciach Bratislavy. Krátko pred zápasom Slovensko vs Portugalsko sa podarilo jednej z najkrajších Sloveniek dostať sa do jeho tesnej blízkosti. 

Mohlo by vás zaujímať: Nemala nič a snívala o princovi: Georgina Rodriguez o tom, ako žije po boku najslávnejšieho futbalistu Cristiana Ronalda

Jedna z najkrajších Sloveniek po boku Cristiana Ronalda

Športová redaktorka Simona Leskovská miluje šport a dostať sa tak k blízkosti svetovej futbalovej hviezdy, akou je Ronaldo, je doslova splneným snom. Zábery, ktoré zverejnila na sociálnej sieti Instagram ihneď zaplnili komentáre nadšenia a radosti nielen fanúšikov Simony, ale aj samotného Cristiana Ronalda. Simona sa zúčastnila príprav a celkovo sprievodného programu pred zápasom, postavila sa tiež na Tehelné pole, kde mapovala dianie priamo zo štadióna. 

Podoba s jeho ex priateľkou vyráža dych

Simona, ktorá sa v minulosti dostala do povedomia práve súťažou krásy Miss Slovensko, bola často prirovnávaná k ruskej modelke Irine Shayk. Práve táto modelka však tvorila v minulosti pár so slávnym futbalistom. 

Čítajte viac: Zmyselná Slovenka je na nerozoznanie od hriešnej sexice: Vieme, čo robí z tmavovlásky výstavný kus!

Portugalský futbalista, ktorého aktuálnou partnerkou je Georgina Rodriguez, má slabosť na ženy podobného typu a môžeme si byť tak istí, že naša krásna Simona Leskovská ho isto očarila tiež, veď nie nadarmo sa hovorí, že Slovenky patria medzi najkrajšie ženy na svete. 

- Najčítanejšie -