Presunúť na hlavný obsah

Očné krémy proti vráskam: Rozžiarený mladistvý vzhľad vám uberie hneď niekoľko rokov

Krása

Oči sú pohľadom do duše a pokiaľ je ich okolie unavené, poznačené stresom opticky nám to zbytočne pridáva viac rokov. Spoznajte očné krémy, vďaka ktorým viditeľne omladnete.

Spevňujúci očný krém s koenzýmom Q10

Spevňujúci očný krém NIVEA Q10 Power dá zbohom očným vráskam a rovnako aj kruhom.  Obsahuje koenzým Q10 100% vlastným pleti, ktorý prispieva k tomu, aby sa vrásky viditeľne redukovali a citlivá pleť sa pod očami postupne rozjasnila. Výsledkom je viditeľne pevnejšia pleť a rozjasnený pohľad. Mimochodom NIVEA Q10 oslavuje neuveriteľných 25 rokov.

Reklamná zmienka NIVEA.

Po 3 hodinách budete rozjasnené ako po 12 hodinovom spánku

Očný krém Bondi Sands Eye Spy Eye Cream má doslova čarovné účinky a po 3 hodinách spánku budete vyzerať ako keby ste spali 12 hodín. Perleťové čiastočky okamžite rozjasňujú a redukujú tmavé kruhy pod očami. Krém obsahuje vitamín C, zelené kávové zrná a mrkvový olej, ktoré upokojujú unavené oči a poskytujú hydratáciu pleti v ich okolí.

Antioxidačný a omladzujúci fluid na očné kontúry s vitamínom C

Cieľom tohto anti-age prípravku Revuele je boj proti strate pevnosti a pružnosti delikátnej pleti v okolí očí, kde je koža najjemnejšia. Stabilná forma vitamínu C redukuje tmavé kruhy a známky únavy. Poradí si s dehydratáciou pleti a opuchmi, jeho pravidelným používaním spevníte a rozjasníte očné kontúry.

Očný booster s vitamínom A na redukciu vrások

Vitamín A Booster Eye Cream od švajčiarskej značky Declaré predstavuje šetrnú očnú starostlivosť s dvojitým efektom. Viditeľným spôsobom redukuje mimické vrásky a linky v okolí očí a zároveň podporuje rast rias. Stačí jemne vklepať na očné kontúry a vmasírujte od obočia po očné viečka. Jemne prejdite aj po obočí a riasach.

- Najčítanejšie -