Presunúť na hlavný obsah

Tieto znamenia majú spolu výborný sex: Vo vzťahu by sa však nevedeli vystáť, vôbec sa k sebe nehodia

Sex

Vášeň a chémia ich k sebe priťahuje, ale povahové črty majú natoľko nekompatibilné, že vo vzťahu by skôr či neskôr jeden z nich trpel a dochádzalo by k lavíne hádok.

Fyzická príťažlivosť je jedna vec a zdieľanie domácnosti druhá. Nie vždy to, čo vyzerá ružovo tak aj je. Astrológovia sa zhodujú, že nasledovné dvojice si rozumejú v posteli, ale mimo nej, je to čistá katastrofa.

Čítajte: Sex, ktorým si žena dokáže udržať muža: Pri tomto sa chlapi najlepšie urobia a milenky nemajú žiadnu šancu

Baran – Býk

Tvrdohlavý Baran a dominantný Býk. Títo dvaja sa natoľko neznášajú, že ich to k sebe môže priťahovať. Sexuálne. Najlepší sex je totiž po hádke. Taký trošku taliansky vzťah. Pokiaľ vám to však nevadí, dá sa v ňom fungovať, musíte mať nastavené podmienky, pretože je viac než pravdepodobné, že vo vzťahu budete traja. 

Lev – Škorpión

Dve veľmi silné znamenia, z ktorých ani jedno nepoľaví. Horia však vášňou k sebe a stále ich to ťahá jeden k druhému. Zatiaľ čo v sexe zažívajú nevídané dobrodružstvo, o akom iní môžu len snívať, obe znamenia dobre vedia, že by spolu jeden po boku druhého nevydržali viac ako deň. Veľakrát môžu byť v otvorenom vzťahu, alebo majú vzťah typu „kamarát s výhodami“. Svadobné zvony však u nich nečakajte. 

Blíženci-Panna

Komplikovaná a nespútaná povaha Blížencov vyhľadáva neustále niečo nové. Panny sú pre nich veľmi príťažlivé a plné očarujúcich momentov. Zatiaľ čo v sexe títo dvaja fungujú výborne, vo vzťahu to také ružové nie je. Búrlivý štýl života je Pannám cudzí, tie sú skôr rodinne založené a časté absencie v domove by viedli k stupňujúcim sa hádkam. Sex na jednu noc áno, ale tam stačí, keď to skončí, ušetríte si tým čas. 

Neprehliadnite: Ženy narodené v týchto znameniach sú rodené sex maniačky: Muži sú z nich v siedmom nebi a nikdy nemajú dosť

Lev-Kozorožec

Lev miluje byť stredobodom pozornosti a keď sa celý svet točí okolo neho. Kozorožec, z ktorého vyžaruje iskra je pre neho niekto, koho môže dobýjať a dokazovať si svoju mužnosť. Chémia, ktorá medzi nimi vzniká dokáže vyústiť do vášnivého sexu so všetkým, čo k tomu patrí. Kozorožec vtedy prejaví svoju „živočíšnu“ stránku. V reálnom živote, rozumej vo vzťahu, by sa nezniesli a Kozorožcovi by prekážala Levova túžba po obdivovaní a flirtovaní s inými.