Presunúť na hlavný obsah

Sex, ktorým si žena dokáže udržať muža: Pri tomto sa chlapi najlepšie urobia a milenky nemajú žiadnu šancu

Sex

Muži prezradili, aký sex ich dokáže prinútiť myslieť len na jednu ženu a čo pri ňom prežívajú. Najlepší vrchol dosiahnu jednoznačne pri tejto polohe.

Sex, ktorým si žena dokáže udržať muža

Väčšina mužov sa zhoduje na tom, že ocenia, keď je žena tou iniciátorkou. Muži milujú prekvapenia a pokiaľ ich žena „prepadne“ ráno v posteli a zaujme polohu 69, na ktorej sa zhodne takmer 100% chlapov, získa si ho a dá mu jasne najavo, že vie, čo je v posteli pre mužov dôležité a vie, čo je dobré. 

Čítajte tiež: Ženy narodené v týchto znameniach sú rodené sex maniačky: Muži sú z nich v siedmom nebi a nikdy nemajú dosť

„Ranná 69 je príjemným naladením na začínajúci deň. Mám rád, keď nie je žena vystresovaná a keď si dokáže užívať v čase, kedy je to „zakázané“. Vzrušuje ma, keď viem, že toto je náš čas a nikto nám ho nenaruší,“ prezradil Peter (36).

„Páči sa mi, keď sa žena nehanbí a je pyšná na svoje telo. Poloha 69, pri ktorej je odzadu, je nesmierne vzrušujúca, to povie každý chlap. Čo je však vzrušujúcejšie je, keď sa žena pri nej naplno oddá uspokojeniu muža, no sama si užíva pocit blaha. Neexistuje lepší orgazmus ako ten dvojitý,“ dodáva s úsmevom na tvári Martin (33).

Pri tomto sa chlapi najlepšie urobia a milenky nemajú žiadnu šancu

Muži sa zhodujú na tom, že táto poloha, ktorá je na jednej strane toľko omieľaná, na druhej strane je to stávka na istotu, ako si udržať chlapa. Poloha 69 je jednoducho legendárna a mala by byť súčasťou vášho sexuálneho života najviac, ako je to možné.

Neprehliadnite: Najlepšie sexuálne polohy podľa veku: V tomto sa zhodujú odborníci

„Najvzrušujúcejšia poloha ever. 69 je 69, nemá konkurenciu. Je to záruka najsilnejšieho orgazmu nielen chlapa, ale aj ženy. Ten výhľad je na nezaplatenie a pokiaľ ju žena má rovnako rada ako muž, nemusí sa báť, že jej odíde niekam inam. Milenky nemajú šancu,“ hovorí otvorene Mário (41).