Presunúť na hlavný obsah

Kvetinové parfumy, ktoré sú ako stvorené pre vás: Pomôžu vám nájsť samú seba a rozkvitnúť krásou

Krása

Parfumové novinky, ktoré vás zahalia kvetinovými esenciami. Spoznajte najnovšie prírastky do sveta dámskych vôní a nájdite prostredníctvom nich samú seba.

DNA talianskej vône

Vôňa Dolce & Gabbana Devotion Eau de Parfum sa vyznačuje jasným znázornením DNA značky a prenesie vás ihneď do talianskeho podnebia. Parfumér Olivier Cresp premenil spočiatku priezračné tóny na zmyselné, sviežosť oranžových kvetov sa skĺbi so sladkosťou madagaskarskej vanilky, zatiaľ čo kandované citrusy dodávajú ľahký pôžitkársky nádych. Unikátne esencie so zapečatenou ikonou Najsvätejšie Srdce.

Čítajte tiež: VIDEO: Sexy Emma Drobná dokonalým stelesnením YSL ženy: Make-up artistka vás prevedie líčením krok za krokom

Nenútený pôvab úniku

Michael Kors Gorgeous je spojením sviežich bielych kvetín a dymových tónov tabaku a drevín. Extravagantný jazmín Sambac, sofistikovaná tuberóza či upokojujúce tóny ylang-ylangu a pomarančového kvetu. V závere vône možno cítiť výrazné tóny cédru a guajakového oleja, ktoré vôni dodávajú upokojujúcu silu.

Nadčasová zmyselná vôňa

Tiffany Rose Gold Eau de Parfum Intense predstavuje nadčasovú, zmyselnú vôňu. Kvetinová, chyprová a gurmandská vôňa obsahuje moderné ingrediencie ako ružové korenie, pomarančový kvet a pačuli. Vôňu skomponoval parfumér Jérôme Epinette, ktorý pôvodnú vôňu preniesol do hlbšieho priestoru, ale bohatšieho a žiarivejšieho vychádzajúc z ružového korenia a pomarančových kvetov v srdci, ktoré vnášajú do vône luxusné teplo.

Vôňa nových ženských vášní

Vôňa Trussardi Ruby Red je venovaná novým hodnotám modernej ženskosti. Je elegantná, odvážna, nezávislá, slobodná. Stoja za ňou majstri parfuméri Julie Massé, Violaine Collas a Alex Lee, ktorí ju vytvorili s ohľadom na životné prostredie. 
Hypnotická vegánska vôňa sa opiera o esenciálny olej ylang-ylang z ekologických zdrojov, a tiež o významné talianske zložky, ako napríklad bergamot tvoriaci vrchné tóny. V základe sa objavuje Orcanox™, výnimočná vonná molekula, ktorá je zmyselná a trvácna, charakterizovaná príjemnými pižmovými, drevitými a pudrovými tónmi. 

Silná výzva k láske a sebaprijatiu

Gucci Guilty Elixir de Parfum Pour Femme je silnou výzvou k láske a sebaprijatiu. Vytvorili ju parfuméri Natalie Gracia-Cetto a Quentin Bisch zo vzácnych a drahých ingrediencií. Kvetinová vôňa pulzuje osviežujúcou energiou a šarmom. Sofistikovaný akord vistárie a ovocná mandarínka sa dokonale skĺbia so zvodnou vanilkovou absolue a fazuľkami tonka. Ruža a akord fialky vôňu povznášajú a dodávajú jej elegantnú zmyselnosť a žiarivý pôvab.

Neprehliadnite: Trendy manikúra na jeseň 2023: Farby, s ktorými docielite elegantný vzhľad a obdiv