Presunúť na hlavný obsah

Svojej princezničke vyzdobili oslavu ako z rozprávky: Známy slovenský športovec a ženy jeho života

Slovenské celebrity

Slovenský futbalista Milan Škriniar oslávil so svojou manželkou Barborou tretie narodeniny ich dcérky Charlotte. Športovec jej doprial honosnú výzdobu ako malej princeznej.

Jeden z našich najúspešnejších futbalistov Milan Škriniar sa pred tromi rokmi stal oteckom a to v rovnakom roku, ako si zobral za svoju manželku dlhoročnú priateľku Barboru. Dvojica spolu vychováva dcérku Charlotte, ktorá len pred pár dňami oslávila tretie narodeniny.

Čítajte tiež: Dcérka Lucie Barmošovej rastie ako z vody: Moderátorka sa stala mamou ani nie pred rokom

Svojej princezničke vyzdobili oslavu ako z rozprávky

Na sociálnej sieti Instagram mohli fanúšikovia nazrieť kúsok do ich súkromného života a vidieť tak honosnú výzdobu narodeninovej oslavy, ktorá sa niesla vo farebnej škále ľadovej modrej a bielej. A zrejme to nebola len tak náhoda. Podobne, ako veľa dievčatiek v jej veku, aj ona je fanúšičkou rozprávkovej princeznej Elsy. 

Oslava v štýle ľadového kráľovstva a Elsy

Rozprávkové kráľovstvo a Elsa. Nie je rodič, ktorý by nevedel, o čo ide, je to doslova fenomén a obzvlášť to veľmi dobre poznajú tí, ktorí majú doma dievčatká. Nádherná balónová výzdoba v pastelových odtieňoch, prekrásne slávnostné stolovanie a jedinečná rozprávková torta pre malú oslávenkyňu. Na stole nechýbali jemné kvietky, v súčasnosti veľmi obľúbené gypsomilky a štýlové svietniky. 

Milan a Barbora sú známi tým, že majú pozitívny vzťah k móde, čo vidno aj na ich stylingoch. Na oslavu svojej dcérky Charlotte sa dokonale zladili aj s ňou do spomínanej bielo-modrej kombinácie. Nás zaujali aj krásne črievičky s brošňou, ktoré mala Barbora obuté. 

Neprehliadnite: Slávnosť ako na kráľovskom dvore: Dominika Navara Cibulková s manželom pokrstili dcéru Ninku