Presunúť na hlavný obsah

Slávnosť ako na kráľovskom dvore: Dominika Navara Cibulková s manželom pokrstili dcéru Ninku

Slovenské celebrity

Bývalá tenistka Dominika Navara Cibulková so svojím manželom pokrstili dcéru Ninku v Dóme sv. Martina, kde sa v minulosti konala aj ich svadba a tiež krst prvorodeného syna Jakubka.

O tom, že Dominika Navara Cibulková miluje slávnosti a príležitosti na oslavu, nás už presvedčila niekoľkokrát. Bývalá tenisová reprezentantka cez víkend krstila dcéru Ninku, ktorú priviedla na svet takmer pred pol rokom. Slávnostný krst sa uskutočnil v Dóme sv. Martina, na mieste, kde to dvojica miluje a kde sa konala tiež ich svadba a tiež krst syna Jakubka. 

Čítajte tiež: Natália Germani porodila: S manželom sa tešia z bábätka, ktorému vybrali netypické meno

Slávnostný krst ako na kráľovskom dvore

Jedinečná príležitosť si vyžaduje jedinečné stylingy. Dominika prišla v bielych šatách s vystuženými ramenami a zvýrazneným pásom. Krk jej zdobil výrazný náhrdelník, ku ktorému ladili aj jej črievičky s mašľou. Manžel Michal mal čierne sako s nohavicami a klasickú bielu košeľu a rovnako tak syn Jakubko, ktorého krk zdobil motýlik. Z Jakubka je už veľký trojročný chlapec a zároveň braček. Prítomní hostia boli oblečení takisto v bielej alebo krémovej a vytvárali tak jednotný dojem. 
Slávnostný krst pripomínal na pohľad slávnosti, typické pre kráľovskú rodinu, ktorá je vždy v odievaní inšpiráciou pre ženy po celom svete. 

Dcéra Ninka čoskoro oslávi pol roka

Ninka, ktorá sa narodila koncom marca už čoskoro oslávi pol roka. Dominika len nedávno zverejnila jej podobizeň a mnohí fanúšikovia sa ihneď zhodli, že gény zdedila jednoznačne po otcovi, teda po Michalovi. Aspoň, čo sa týka vzhľadu. Bývalá tenistka ju obliekla do krásnych bielych šatičiek a rodina i prítomní hostia sa na malú princezničku nevedeli vynadívať.

Neprehliadnite: Jedno z najrozkošnejších dievčatiek šoubiznisu: Dcéra tejto známej Slovenky je skutočne čarovná, veď posúďte sami

- Najčítanejšie -