Presunúť na hlavný obsah

Najfotogenickejšie deti nášho showbiznisu: Tieto majú veľký potenciál vo svetle reflektorov uspieť

Slovenské celebrity

Tieto rozkošné ratolesti našich známych tvárí sú neuveriteľne fotogenické. Ktoré deti majú naozaj veľký potenciál vo svete showbiznisu uspieť?

Aria Dušička

Nádherná Aria Dušička, dcéra pôvabnej modelky Márie a populárneho rapera Majka Spirita je rozhodne jedným z najkrajších detí v našom showbiznise. Aria vyzerá ako hotový anjelik. Kučeravé, plavé vlásky, veľké očká a tvár bábiky. Dievčatko zdedilo jemné črty po mamine a je viac ako rozkošné. 

Prečítajte si: Lásku k fitness našla ako 8-ročná, dnes je viacnásobná majsterka sveta: Tatiana nemala život ako rovesníčky, no nemenila by nič

Pre rodičov je všetkým a obaja sa snažia z nej vychovať láskavého, sebavedomého a dobrého človeka, ktorý bude mať dostatok odvahy na uskutočnenie vlastných snov.

 

Jakub Navara

Syn jednej z našich najúspešnejších tenistiek Dominiky Navara Cibulkovej a Michala Navaru, malý Jakubko je tiež dieťatkom, ktoré je mimoriadne fotogenické. O pozornosť médií tento chlapček rozhodne nemá od útleho detstva núdzu, no rodičia sa snažia o to, aby ho to nijakým spôsobom negatívne neoplyvňovalo. Jakubko je krásny a jeho šibalské očká a úsmev si získajú každého. 

 

Olívia Fašiangová 

Malá Olívia Fašiangová, dcérka modelky, influencerky Terezy Bizíkovej a herca, podnikateľa Mareka Fašianga pôsobí ako rozkošné malé slniečko. Podobu so známym ockom nezaprie, no rozhodne zdedila aj krásu po svojej nádhernej a sexi mamine. 

Neprehliadnite: Nielen sieťovina a tunika: Známe Slovenky s originálnym módnym vkusom ukázali svoje verzie plážových šiat

Dievčatko dostalo do vienka dokonalý mix génov a má skutočne veľké predpoklady byť mimoriadne úspešným, ak sa rozhodne vydať v stopách svojich známych rodičov

- Najčítanejšie -