Presunúť na hlavný obsah

Muži prezradili, aké ženy im boli najviac neverné: Môžete mať s nimi super sex, no ani to nie je záruka

Sex

Nielen muži sú neverní, aj ženy vedia byť niekedy pekné mrchy. Môžete mať s nimi super sex, ale ani to nie je záruka toho, že budete po ich boku jediný.

Dobrý sex sa na mužovej nálade ihneď odzrkadlí a väčšina z nich sa netají tým, že ho k životu potrebuje. Aj oni sa z času na čas sklamú a žena, ku ktorej vzhliadali, im môže za chrbtom zahýbať. Ani skvelý sex nie je záruka toho, že sa tak nedeje.

Čítajte tiež: Robila som mu spoločnosť na služobke: Vždy po sexe sa stala vec, vďaka ktorej ma doslova nosil až na rukách

Môžete mať s nimi super sex, no ani to nie je záruka

Zatiaľ čo veľakrát to býva tak, že prvé znamenie, že sa niečo deje, je to, keď žena s vami prestane spávať, nemusí to tak byť vždy. Aj ženy, s ktorými muži mali perfektné sexuálne radovánky, ich vodili za nos a časom prišli na to, že v posteli sa striedajú ešte s niekým iným. Tu sú ich skúsenosti.

Muži prezradili, aké ženy im boli najviac neverné

„Mal som skvelú kariéru, ale žiadny vzťah. Keď som si našiel partnerku, chcel som jej dopriať všetko to, čo som si mohol dovoliť jej kúpiť. Všimol som si, že vždy vtedy sme mali fakt mega dobrý sex. Rád som ju preto obdarúval. Časom jej to však nestačilo a začala mi, tá pôvodne obyčajná žena, zahýbať s ešte bohatším chlapíkom,“ dodáva dnes už s úškrnom Roman (40).

„Nevedel som, že po svojom boku mám frajerku, ktorá si to za mojím chrbtom rozdáva s mojimi priateľmi. Časom som si uvedomil, že vždy bola prelietavý typ, ktorý sa potreboval stále socializovať a za večer navštíviť všetkých svojich známych, vyobjímať a vybozkávať ich,“ zdôveril sa Peter (35), ktorý vďaka tomu pochopil, aký typ ženy po svojom boku nechce mať.

Neprehliadnite: Môj manžel mal skutočne sexi najlepšiu kamarátku: Keď ma s ňou zoznámil, žiarlila som, no potom mi niečo vysvetlil

„Čim viac som zarábal, tým viac sa moja priateľka začala meniť na umelinu. Ako keby sa bála, že je v ohrození ostatných žien. To som však netušil, že zájde ešte ďalej a bude koketovať s každým mojím kamarátom. Napokon jej jeden z mojich najlepších kamarátov podľahol a obidvoch som odvtedy vymazal zo života,“ dodal na záver Mário (44).