Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Čo ukrýva jedna z najznámejších kráľovien krásy na Slovensku vo svojej kabelke?

Zábava

Kristína Krajčírova je naozaj inšpiratívnou ženou. Je nielen krásna, ale pravidelne dokazuje, že má aj veľké srdce. V lete sa vydala, je mamou a zbožňuje zvieratá. Sama hovorí, že by najradšej zachránila všetkých psov na svete.

Snažím sa ľúbiť seba so všetkým

Jedna z najznámejších kráľovien krásy na Slovensku, ktorá v roku 2012 vyhrala Miss Slovensko, Kristína Krajčírová sa aktuálne naplno venuje najmä úlohe mamy. Vyzerá však lepšie ako kedykoľvek predtým a nesmierne jej to pristane. 

"Tú postavu mám vďaka malému. S malým prejdem 15000 krokov denne a denne ho dvíham hore -dole. Kedysi som mala obrovský problém so svojou postavou, videla som sa obrovská... skúšala som si stále nohavice číslo 36 a dúfala, že sú mi stále dobré… cvičila som každý jeden deň, niekedy aj dvojfázovo, dávala som si pozor na stravu, počítala kalórie zapisovala si. Nevychutnala som si žiadne jedlo, lebo počas každého sústa som premýšľala, že by som to jesť nemala, pričom ja jedlo milujem. Chcem len povedať, že odkedy som s Kubom, išlo to nejako samé, lebo som bola v kľude, jasné mám dni kedy si dám troška pozor, ale už nie ako kedysi. A pomohol mi aj malý. Počas tehotenstva som pribrala 16 kíl a potom to išlo dole. Samozrejme nesedím doma na gauči, ale milujem to prechádzanie s kočíkom. Treba vypnúť hlavu a vážiť si svoje telo. Byť vďačný, že je zdravé hlavne! Nebáť sa toho jedla," napísala na sociálnej sieti.​

Čítajte tiež: Slávnosť ako na kráľovskom dvore: Dominika Navara Cibulková s manželom pokrstili dcéru Ninku

Dnes sa už profesionálnemu modelingu nevenuje, necítila sa v tomto svete úplne komfortne. Ako sama prezradila, snaží sa ľúbiť seba so všetkým. Nás zaujímalo, čo ukrýva známa kráska vo svojej kabelke. A ako zrejme tušíte, drvivá väčšina vecí sa týka najmä jej malého synčeka.