Presunúť na hlavný obsah

Handbag secrets: Slovenská Snehulienka a Audrey Hephurn v jednom, Jana Vozárová miluje v živote kontrasty

Zábava

Slovenská Snehulienka a Audrey Hephurn. Aj tak mnohí druhú vicemiss Slovensko 2021/2022 Janu Vozárovú vnímajú. Táto sympatická mladá žena má v sebe veľkú charizmu a nám prezradila, čo jej nikdy nemôže chýbať v kabelke.

Skús sa opísať pár vetami...

Opísala by som sa ako žena žijúca dva životy. Mojím obľúbeným slovom je kontrast, ktorý aj žijem. Na jednej strane sa pohybujem vo svete techniky, kvôli mojej práci a štúdiu na Strojníckej fakulte STU v Bratislave.Na druhej strane mi je veľmi blízky svet kreatívy, módy a modelingu, vďaka môjmu umiestneniu sa v Miss Slovensko 2021. 

Čítajte tiež: Premiéra filmu Barbie: Neprehliadnuteľný Jovinečko s priateľkou Biankou, dlhonohá Mária Zelinová a ďalšie

Mám rada dobrú hudbu, knihy a popri tom si užívam trávenie času s ľuďmi, ktorí ma dokážu nabiť ich energiou. 

Čo ťa v živote najviac baví a napĺňa?

Najviac ma v živote napĺňa čas strávený s rodinou a priateľmi. Posledné dva roky som toho času veľa nemala, kvôli príprave na svetovú súťaž krásy, písaniu bakalárskej práce… Ale od korunovania nových víťaziek Miss Slovensko 2023 sa smejem, že som už v dôchodku. Užívam si čas s otcom, doma v Púchov alebo ma môžete vidieť na terasách v Bratislave. Tak rada trávim večery.

Neprehliadnite: Známe Slovenky a ich letné vlasové premeny: Karin Haydu podstúpila najväčšiu zmenu, tento odtieň je trendy dlhé roky

Ak by som však mala vypichnúť aktivitu, ktorá ma skutočne baví, tak je to v tieto dni háčkovanie! Vždy som sa to chcela naučiť, takže voľný čas sa snažím tráviť aj touto aktivitkou.

 

- Najčítanejšie -