Presunúť na hlavný obsah

Inšpirujte sa zimnou módou z Paríža: V týchto kúskoch budete neprehliadnuteľná

Móda

Aj zimné outfity môžu byť sexi a naozaj chic. Nahliadnite spolu s nami do ulíc Paríža a pozrite sa, v akých kúskoch v tomto období očaríte.

Comfy and chic

Ulice Paríža sú veľmi často dokonalým spektrom najnovších módnych trendov a skutočne je sa čím v nich inšpirovať. Inak to nie je ani v zimnej sezóne, ktorá sa tento rok nesie v duchu prirodzenej elegancie, comfy vibes a vyzdvihovania ženskosti.

Parížanky v zime milujú monochromatickosť, zemité tóny, ale aj fluffy prvky. Zároveň sa neboja spájať aj na prvý pohľad možno nesúrodé módne elementy. 

Napríkald sukňa so zvieracími motívmi, môže krásne hrať aj s crop-topovým huňatým svetríkom a čižmami nad kolená. Len na to nabrať trošku odvahy. Wau efekt je však v tomto prípade zaručený!

Monochromatic winter vibes

Milovníčky bielej si zaručene prídu na svoje. Stylingy tón v tóne, práve v tomto odtieni sú veľmi obľúbenými a aktuálne aj žiadanými. Dodávajú totiž prirodzený pôvab, autenticitu a zároveň aj jemnosť. 

Inšpirujte sa: Topánky, ktoré sa nosia na jeseň 2023: Inšpirujte sa outfitmi z najznámejších módnych metropol

Black swan

O tom, že čierna je nadčasovou klasikou niet pochýb. Nikdy ňou nič nepokazíte, dokáže zoštíhliť a ženy v nej celkovo pôsobia útlejšie, no zároveň aj tajomnejšie a nedostupnejšie.

Pokiaľ túžite takýto styling niečím oživiť, zlaté doplnky sú stávkou na istotu. No pekne vyznie určite aj výrazný červený rúž. 

Universal style

Sofistikovaná elegancia je vždy dobrou voľbou. Úzke mini šaty, rovný strih kabáta a čižmy v oversized duchu nesklamú. Toto nie je žiadna veľká kombinatorika, občas stačí spoľahnúť sa na overené prvky s veľkou mierou univerzality a variability. 

Neprehliadnite: Zimné doplnky, ktoré budú túto sezónu veľkým hitom: Nie je to len o kabelkách a šperkoch