Presunúť na hlavný obsah

Šál ako dominantný prvok v móde: Takto ho noste počas sychravých dní

Móda

Šál je doplnkom, ktorý počas chladnejších dní rozhodne nesklame. Ak však z neho urobíte dominantný prvok stylingu je dôležité sa držať pár zásad.

Classy love

Šál je počas jesene ideálnym doplnkom. Pokiaľ zvolíte jeho oversized verziu, nielenže tak dokážete krásne dotvoriť look, ale aj vás dostatočne zahreje.

Čítajte viac: VIDEO: Móda z Mercedes-Benz Fashion LIVE! 2023: Štýlová Sasha Gachulincová, originálna Babsy Jagušák a ďalšie

Nádherne vyznie vo farbách tohto obdobia, teda v odtieňoch hnedej, žltej, či oranžovej. Všetky zemité tóny ocenia minimalistky. A skvelé je, že sa takto potom ľahko kombinuje. 

Colorful game

Avšak aj verzia vo výraznejších farbách je výbornou voľbou. Rozžiari vás a naozaj je to aktuálne maximálne IN. Skúste investovať do kvalitnejších materiálov ako vlna, alpaka, či mohér. Takýto kúsok je totiž nadčasovým a potom vám vydrží skutočne roky.

Black special

Čierna je klasikou, ktorá nesklame. Či už siahnete po verzii s logom alebo potlačou je len na vás. Avšak pri druhej možnosti, skúste zvoliť striedmosť pri tvorbe zvyšku samotného stylingu.

Neprehliadnite: Svetre, ktoré vás zoštíhlia: Takto budete vyzerať nielen subtílnejšie, ale zároveň vás aj rozžiaria

Kombinácia troch farieb ako maxima zostáva pri všetkom a toho sa tiež treba držať. Len tak necháte vyniknúť prirodzenú krásu.