Presunúť na hlavný obsah

Jesenná móda z ulíc Paríža: Výrazné farby, ikonické bodky, či kostýmové variácie, v tejto palete si príde na svoje každý

Móda

Pokiaľ patríte medzi milovníčky módy, teraz si prídete na svoje. Parížske ulice vždy ponúkajú široké spektrum trendov, v ktorých sa nájde každý.

Nestarnúca kostýmová klasika

Parížske ulice sú vždy skvelým zdrojom fashion inšpirácie. Ženy žijúce v mekke módy presne vedia, po akých kúskoch siahnuť a akým spôsobom vyzdvihnúť svoju prirodzenú krásu. Sú autentické, samy sebou a vo fashion svete vždy zachovávajú rovnováhu. Čiže aj keď siahnu po nejakom výraznejšom kúsku, vždy ho vyvážia minimalistickými prvkami.

Neprehliadnite: VIDEO: Fashion Ballet '23 stiera pomyselné hranice medzi módou a baletom: Návrhár Marcel Holubec W stelesnil mier a slobodu

Kostýmové variácie sú na jeseň skvelou voľbou. Nosia sa vo verzii s mini, midi sukňami, ale aj nohavicami a šortkami. Tu už ide o to, v čom sa cítite dobre. Do popredia sa vrámci vzorov dostáva klasické káro, geometria, pruhy, ale aj kohútia stopa. 

Nadčasová hravosť a elegancia

Bodky sú nestarnúce, hravé, elegantné a chic. Farba ani veľkosť nie je limitujúca a ponúka sa vám tak široké spektrum možností, po čom siahnuť. Napríklad v časoch éry modelky Twigy dominovala viac ich  uvoľnenosť a na tom sa nič nemení. Pokojne ich kombinujte aj s výraznejšími fashion trendami. 

Vyzdvihnutie ženskosti

Samozrejme IN je aj absolútna elegancia, jemnosť a vyzdvihnutie ženskosti. Počas sychravých dní stavte na kabátiky, trenchcoaty a kombinujete ich so šatami v zemitých farbách. Pôvabné a pôsobivé zároveň, s dôrazom na aktuálne trendy. 

Monochromatická hra

No a ak patríte medzi milovníčky farieb, rozžiarte chladnejšie dni kúskami vo veselých tónoch. Dokonca aj monochromatické outfity v takomto duchu sú veľmi žiadanými. Obľúbené sú tóny žltej, modrej, oranžovej, ale aj rubínová, či kráľovsky modrá.

Čítajte viac: VIDEO: Marcel Holubec predstavil kolekciu Charactère 2022: Múzou kolekcie je speváčka Jana Kirschner