Presunúť na hlavný obsah

Najväčšie beauty tajomstvá Jennifer Aniston: Namiesto botoxu peptidy, či kyslíkové ošetrenia

Zahraničné celebrity

Jennifer Aniston roky vyzerá krásne a vek jej rozhodne neuberá z atraktivity. Hoci si prešla rôznymi skrášľovacími procedúrami, najnovšie odhalila svoje najväčšie beauty tajomstvá. A tieto veci si pokojne môžete dopriať aj vy.

Aj zrelá pleť môže byť v TOP forme

Či už je to jej typický strih a farba (evolúcia "Rachel“, ktorá nedávno prešla renesanciou), alebo jej celoročné zlaté opálenie, 54-ročná Jennifer Aniston je a vždy bola ikonou krásy. Čo sa však skrýva za jej dokonalým vzhľadom? 

Po uznaní že voda, SPF a veľa spánku sú skutočne kľúčom k zdravej pokožke, keď starnete, Jenn nedá dopustiť ani na cielenú domácu starostlivosť. Peeling si robí trikrát týždenne. Používa špeciálne ručné mikroprúdové zariadenie s názvom ZIIP na zdvihnutie a tónovanie. Jej obľúbené masky sú od 111Skin a miluje 24-karátový Beauty Wand od Jillian Dempsey. Užívanie kolagénového doplnku je takisto súčasťou jej každodennej rutiny, aby vyživovala pleť zvnútra. No a absolútne zbožňuje tvárové masáže. 

"Je to všetko o zaobchádzaní s tvárovými svalmi ako s cestom – zarytím do svalu a jeho uchopením. Na tomto reálne potom vidíte aj výsledky."

Mohlo by vás zaujímať: TV Markíza a Voyo prinesú čerstvé rozhovory s princom Harrym: Prekvapivé odhalenia zo zákulisia britskej kráľovskej rodiny

Natiera si pokožku SPF 50 zakaždým, keď ide von. Na líčenie Jennifer používa len korektor Clé de Peau Beauté a balzam na pery Lip Care Stick značky Dr. Hauschka. To je základ, ktorý je v jej dennej rutine. Čo sa týka samotných estetických zákrokov aj ona mala éru botoxu a kyseliny hyalurónovej, no napokon sama uznala, že časom vyzerala skôr horšie ako lepšie. 

"Cítila som sa rozpačito, keď ľudia videli môj zamrznutý výraz a žmúrenie. Hovorila som si, že už to ani nebudem skúšať, pretože to jednoducho nefungovalo. Vyzerala som kvôli tomu staršia, než v skutočnosti!"

Teraz si veľmi obľúbila peptidové injekcie, ktoré sú vlastne akousi alternatívou botoxu. Necháva si ich aplikovať raz týždenne a s týmto je veľmi spokojná. Peptidy zvyšujú množstvo kolagénu, elastínu a podporujú regeneráciu buniek.

Čítajte tiež: Princ Charles má vraj prezývku pre svoju nevestu Meghan Markle: Takúto by ste nečakali!

Takisto má rada kyslíkové ošetrenia, po ktorých je pleť vypnutá, jemnejšia a minimalizuje sa tvorba vrások. No a samozrejme nezabúda na perfektný pitný režim. To je jednoduchý spôsob ako skutočne udržať svoju pokožku v skvelej forme.