Presunúť na hlavný obsah

Títo muži patria medzi najžiarlivejších: Ak s nimi plánujete vzťah, dobre si to premyslite

Partnerské vzťahy

Ste si isté, že viete, ktorým mužom je lepšie sa vyhnúť? Niektorí patria do kategórie extrémnych žiarlivcov a vzťah s nimi vám rozhodne nespôsobí nič iné ako trápenie.

Je pravda, že tieto znamenia sú veľmi citlivé a emotívne, čo ich robí náchylnejšími  k pocitu ohrozenia

Žiarlivosť je vlastne problém človeka samého so sebou. Vzniká z pocitu neistoty a nedostatku sebadôvery. Spôsobuje hnev, sklamania a zároveň sa pri nej umocňuje paranoja. Ak sa s týmito emóciami nezaobchádza správne, môže to spôsobiť, že ľudia budú konať deštruktívnym spôsobom, ktorý môže v značnej miere ublížiť ich najbližším. Každý z času na čas žiarli je však dôležité uznať to a zabezpečiť, aby sa to nevymklo spod kontroly. A týmto mužom to veru veľmi nejde. Ide o tých narodených v znamení Leva a Škorpióna. 

Neprehliadnite: Bol to ten najlepší chlap pod slnkom: Potom som sa k nemu nasťahovala a zistila, že žijem v jeho tieni

Je pravda, že tieto znamenia sú veľmi citlivé a emotívne, čo ich robí náchylnejšími  k pocitu ohrozenia alebo závisti voči iným ľuďom, prípadne situáciám. Sú takisto známi svojou dvojakou osobnosťou, zvedavosťou a inteligenciou aj tým, že sa radia medzi najžiarlivejšie znamenia vôbec. Často žiarlia takmer na čokoľvek.

Či už je to s partnerom kvôli jeho úspechu (áno, robia to aj keď sú zamilovaní), skrátka posúvajú tento aspekt na úplne novú úroveň. Majú intenzívne pocity, ktoré sa môžu rýchlo prejaviť v zúrivých emóciách. Ich žiarlivosť znamená, že majú problém dôverovať druhým a často cítia potrebu kontrolovať situácie.

Pokiaľ ide o vzťahy, je známe, že sú extrémne podozrievaví a zároveň aj prefíkaní. Sú vášnivými partnermi, ale ak je narušená ich dôvera, rýchlo sa prejavia ich majetnícke sklony. Majú teda tendenciu byť voči svojim blízkym mimoriadne ochranárski, no toto sa prejavuje aj v negatívnej rovine. Pokiaľ ste s nimi vo zväzku, nedovoľte im, aby vás ovládali. Je to najhoršie, čo môžete urobiť!

Mohlo by vás zaujímať: Po piatich rokoch nazrela mužovi prvýkrát do mobilu: To, čo tam našla, bola najbolestivejšia rana pod pás...

Máte s danými mužmi takéto skúsenosti?

spolu hlasovalo 140 ľudí

Áno
94
Nie
46