Presunúť na hlavný obsah

4 vianočné interiérové looky: Prírodné farby, vôňa ihličia a tie najkrajšie sviatočné dekorácie

Bývanie

Vianoce s dôrazom na prírodný štýl a vôňu, ktorá vnáša do interiéru tú pravú atmosféru. Inšpirujte sa našim výberom štyroch lookov, ktoré naaranžovali tí najpovolanejší - bytoví dizajnéri.

Večera pri sviečkach

Vysoké ceruzkové sviečky umiestnené v svietnikoch sa stali za posledné dve sezóny nevyhnutným doplnkom na stôl. Večera pri nich získa na elegancii a estetike. V kombinácii s ľanovým obrusom a vianočnou výzdobou v podobe venca alebo čečinovej girlandy vytvára príjemnú atmosféru pri večeri v kruhu rodiny a najbližších. 

Inšpirujte sa: Vianočné stolovanie v slávnostnej červenej: Inšpirujte sa novými trendmi, ktoré vytvoria nezabudnuteľnú atmosféru

Nenápadný stromček, pri ktorom vynikne prírodný štýl

Dizajnéri svojou prácou potvrdzujú, že čoraz viac sa upúšťa od glamour Vianoc a sústreďujú svoju pozornosť do nenápadného aranžovania, ktoré pôsobí prirodzene a nie je strojené. Všimnite si stromček, pri ktorom krásne vynikne zeleň a ihličie. Spojitosť s prírodou a žiadna extravagancia.

Vianočná štóla s cezmínovým vzorom

Typický symbol Vianoc, ktorý aj v takýchto mini detailoch dokáže zmeniť celkový dojem v interiéri. Na stôl si určite zadovážte vianočné dekorácie v podobe rastlín a obrus či štóla jednoducho nesmie chýbať. Sviatočné prestieranie je predsa na výnimočné dni a práve Vianoce sú nimi tiež. 

Čečinová girlanda

Nezabúdajte aj na ostatné časti vášho príbytku. Výzdoba nemusí byť len v obývačke a začínať vencom a končiť stromčekom. Čečinová girlanda na chodbe či na schodisku víta hostí príjemným dojmom a v kombinácii s dekoráciami v podobe stromčekov pôsobí naozaj milo. 

Neprehliadnite: Novodobý luxus v spálni: Zabudnite na glamour štýl, ten už je OUT, do hry sa dostáva tento štýl