Presunúť na hlavný obsah

Čo darovať na Vianoce najbližším? Inšpirujte sa tipmi známych Sloveniek

Slovenské celebrity

Pokiaľ ešte nemáte darčeky pre svojich milovaných, nechajte sa inšpirovať kreatívnymi tipmi obľúbených Sloveniek. Okrem iného prezradili aj to, aký darček najviac potešil ich.

Veronika Vágnerová

Vianoce  sú o láske, blízkosti, v kruhu rodiny. Mám veľku kuchyňu, s veľkým stolom a moje želanie je aby sa pri ňom stretla celá rodina. Samozrejme pre nášho syna sú aj o darčekoch.

Keďže je malý futbalista, tak to bude určite niečo z “tohto” sveta. Zážitky sú to, do čoho rada investujem a môj manžel tiež, takže naše darčeky verím, že budú cestovateľské. 

Linda Nývltová

Každý dostane niečo iné. Kúpila som lístky na balet, kašmírové svetre a šály, kozmetiku, poukážky do obľúbenej reštaurácie a iné drobnosti. Ja som si už spravila radosť a kúpila svetrík pre môjho psíka.

Prečítajte si: Herečka Lesana Krausková alias Alenka z Dunaja, vyzerá v súkromí úplne inak ako v seriáli: Spoznali by ste ju?

Mária Dušička

Pre mňa osobne existuje jedno pravidlo, ktorého sa každé Vianoce rada držím a to menej je viac: namiesto množstva zbytočných darčekov sa vždy snažím nájsť taký, ktorý by toho, kto ho dostáva, skutočne potešil. A zvyčajne sú to tie pekné malé (alebo nie také malé) veci, ktoré by si človek skrátka len tak normálne nekúpil. Tiež akékoľvek darčekové poukážky do SPA alebo na kozmetické ošetrenia sú krásnym a veľmi vítaným darčekom. Nižšie sú moje tipy. 

1. La Crème Main Chanel
2. Ruckl pohár na šampanské
3. Chladič na šampanské Ruckl
4. Handmade šperk z kolekcie Bodyline
5. Omorovicza balzam na pery
6. Sada sviečok Diptique discovery
7. Pigmentarium Bon Voyage incense collection
8. Pigmentarium porcelánový držiak na vonnú tyčinku
9. Sviatočná sviečka Diptique
10. Plavky Hunza G Rose Ink
11. Lodičky Manolo Blanik Hangisi

Simona Brnová Slobodníková

Pre mňa sú Vianoce ten najčarovnejší čas v roku. Milujem tú atmosféru a vždy sa teším ako vyčarujem úsmev svojim najbližším. Pre mňa je najkrajší darček, že sme všetci spolu a užívame si čas pokope.

Za mňa sú najlepšie darčeky zážitky a cestovanie. Rada ich darujem aj dostávam. Deti sú už väčšie, čiže hračky už veľmi úspech nemajú a keďže vedia, že mamina spolupracuje so Santom, tak mi dali tipy čo by ich potešilo, čiže sme to mali jednoduchšie.

Neprehliadnite: Gáboríkovci a ich láska z archívu: Všetko odštartovalo správou, po ktorej sa postupom rokov stali párom snov

Nikoleta Macháčová

Prezradím môj postup, ako poslednú dobu hľadám (alebo sa aspoň snažím) tie najlepšie darčeky. Prvým krokom je si zaznamenať ak dotyčný niekedy spomenol, žeby niečo chcel a tak ho naozaj prekvapiť s tým pod stromčekom. Druhý krok je sa opýtať priamo dotyčného (stačí len ak vás aspoň nasmeruje) alebo ideálne jeho najbližšieho, čo by danej osobe urobilo radosť. Tretí krok je darovať zážitok - čo je aj mojím obľúbeným typom, pretože radosť z vecí, častokrát rýchlo pominie, ale zážitky v nás ostávajú navždy.

A ak nie ste presvedčení výsledkom ani z jedným z predchádzajúcich krokov, tak veľakrát je istota zakúpiť poukážku na kozmetiku alebo oblečenie, kde si vyberie už dotyčná osoba, to čo sama chce - aj keď to už nie je až také čarovné a môže to ukradnúť radosť z danej veci v tej vianočnej chvíli.

Najväčšiu radosť mi určite urobili tie veci, ktoré som už dlho chcela alebo darčeky v podobe zážitkov. Ako som spomínala, tak zážitky v nás dokážu vyvolať radosť mnohokrát aj neskôr a ostávajú v nás navždy. A Dokonalý darček rozhodne obsahuje toto skvelé combo. Ale momentálne sa najviac teším na to, ako budem môcť opäť nahliadnuť na čaro Vianoc skrz oči mojej 2.ročnej dcérky, ktorá verí na všetky kúzla vianočných sviatkov.