Presunúť na hlavný obsah

Prvý spln v novom roku 2024 pripadá na tento deň: Je to ideálny čas na zmenu vo vašom živote

Zábava

Januárový spln pripadá na 25. deň v mesiaci a prvému splnu v roku sa hovorí tiež „vlčí mesiac“ alebo „vlčí spln“.

Ak patríte medzi tých ľudí, ktorých ovplyvňuje spln, zbystrite pozornosť. Prvý spln v novom roku totiž bude mať priaznivý vplyv na našu svetlejšiu budúcnosť a vy tak šancu na uskutočnenie svojich tajných snov, ktorým však musíte sto percent veriť. 

Neprehliadnite: 5 najbohatších znamení v roku 2024: Astrológovia sa zhodli na ľuďoch narodených v týchto dátumoch

Januárový spln je označovaný ako „vlčí spln“

Začiatok roka sa spája so splnom, ktorý je jeden z najjasnejších a pripomína tak slnko, aj preto sa mu hovorí druhé slnko, no oficiálne sa nazýva „vlčí spln“. A to z dôvodu, že v minulosti uprostred hlbokej noci ako sú tie januárové, zavíjali vlci od hladu. 

Deň 25. január a najmä spln tak má vplyv na každého z nás. No v porovnaní s predošlými mesiacmi, svitá na lepšie časy. Tento deň sa totiž spája s pozitívnym vplyvom a nádejou na plnenie si snov, ak im dostatočne veríte. 

Ideálny čas na plnenie si snov, ktorým veríme

Nádej na realizovanie svojich snov prichádza v čase, keď sme vykročili do nového roka. Mnohí si dávajú rôzne predsavzatia, no oveľa lepšie je ísť si za svojimi dlhodobými snami alebo cieľmi a nevzdať sa ich. Každý z nás o niečom sníva, no aby to nezostalo v rovine abstraktných myšlienok a predstáv, je potrebné niečo pre to urobiť a často aj vykročiť zo svojej komfortnej zóny alebo riskovať.  Začiatok roka je ideálny čas na to, aby sme boli tak trochu „sebci“ a dali sami seba na 1. miesto, venovali sa svojim potrebám, túžbam a snom. Bez výčitiek. 

Mohlo by vás zaujímať: Magické číslo v roku 2024: Rok naplnenia karmického osudu, ktorý má každý z nás iný, čo nás teda čaká?