Presunúť na hlavný obsah

Zdá sa, že tieto Slovenky objavili elixír mladosti: Z roka na rok vyzerajú lepšie

Slovenské celebrity

Tieto ženy jednoducho kvitnú do krásy! Každý rok vyzerajú lepšie a spokojnejšie. Tajomstvo ich pôvabu a príťažlivosti si pritom môže osvojiť každá z nás.

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins si roky drží titul ikony a divy na výslní. Je až neuveriteľné, akým spôsobom sa udržiava v takejto TOP forme, pričom si zachováva chic štýl, absolútne sexi figúru a stala sa pre ženy inšpiráciu v mnohých ohľadoch. Tomu, že v decembri oslávila 51. narodeniny naozaj ťažko uveriť.

Skrátka Dara je očarujúcejšia ako keď mala dvadsať. Roky sa riadi heslom "Go with the flow", na veci netlačí a aj keď sa jej niečo nepodarí, povie si, že všetko je tak ako má byť. Aj to je cesta ako nájsť vnútorný balance a vyrovnanie, ktoré sa odzrkadlí navonok. 

 

Karin Haydu

Úspešná a sympatická moderátorka Karin Haydu je tiež dlhý čas v stredobode záujmu médií a v poslednom období všetci riešia, že v žiadnej svojej životnej dekáde nevyzerala lepšie a spokojnejšie ako teraz.

Radí sa medzi hedonistky, užíva si všetky momenty absolútne naplno, miluje pohyb a prišla na to, že zdravá sebaláska je niečo, čo žene neuveriteľne pomáha. Karin je nádherná a naozaj žiari všade, kde sa objaví.

 

Lenka Raimanová 

Pôvabná a éterická Lenka Raimanová pôsobí stále ako dievčatko. Obľúbená moderátorka, dvojnásobná mama ani vekom nestratila nič zo svojho sexappealu, práve naopak. Dokonca je o nej známe, že napríklad takú váhu má totožnú už dvadsať rokov (samozrejme mimo toho, keď bola v radostnom očakávaní) a to si dopraje skutočne všetko na čo má chuť, nijako sa neobmedzuje. Lenka je stelesnením autentickej krásy a emocionálneho vyváženia. 

...stačí, keď prestaneš hľadať a začneš cítiť...

To je jej obľúbené heslo, ktoré je mimoriadne výstižné!