Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Marianna Ďurianová patrí rokmi medzi najkrajšie ženy šoubiznisu: Na otázku ohľadom mužov zareagovala takto vtipne

Slovenské celebrity

Moderátorka Marianna Ďurianová si rokmi drží na obraze i mimo neho status jednej z najkrajších žien nášho šoubiznisu. Niet divu, že ju neustále chcú spájať s nejakým novým mužom, ona sama má na to takúto odpoveď.

Známa televízna tvár Marianna Ďurianová patrí medzi dlhoročné klientky a kamarátky návrhára Fera Mikloška. Jeho tvorbu rokmi podporuje a inak to nebolo ani počas jeho prehliadky Golden Age a otvorenia tzv. Fashion Room by Fero Mikloško v Auparku. Ich spolupráca vznikla už pred dvadsiatimi rokmi: „Keď mi Fero šil úplne prvý outfit na Slávika, ktorého som moderovala alebo teraz neviem, či to bolo niečo iné, no bolo to v mojich ranných začiatkoch. On bol už vtedy veľmi renomovaný návrhár, takže som sa veľmi tešila, že táto spolupráce vznikla a trvá dodnes,“ objasnila moderátorka. 

Čítajte viac: V hlavnej úlohe nevera. Martina Schindlerová o tom, že keď sa zamiluješ do ženatého muža, treba ho najskôr poslať domov

Marianna je v spoločnosti vždy tip top oblečená

Marianna prišla opäť v zaujímavom outfite, tentokrát nohavicovom kostýme a vyzerala skutočne chic. „Môj vkus sa vyvíjal, aj vplyvom prostredia, v ktorom sa pohybuje, aj vekom a aj vývojom módy. Kedysi mi bolo jedno, čo mám oblečené (smiech), nehovorím, že dnes to nejako zásadne riešim, ale už viem, čo mi pristane, v čom sa cítim dobre,“ znelo z úst moderátorky, ktorá už má jasnú predstavu, v čom sa cíti dobre a už si na seba len tak niečo, čo jej typovo nesedí, neoblečie. 

Neprehliadnite: Láska z archívu: Spoznáte slovenské promi páry s odstupom rokov?

Známa televízna tvár je i v súkromí veľmi chic a čo je dôležité, vždy si zachováva svoju ženskú stránku. Niet divu, že je pre mužov doslova magnet a len čo sa objaví niekde v spoločnosti známych, ihneď ju médiá s niekým spájajú do vzťahu. Ona sama na to odpovedala s nadhľadom jej blízkym, nenechajte si ju ujsť v rozhovore.