Presunúť na hlavný obsah

Najštýlovejšie tenisky celebrít valcujú internet: New Balance nosia bežní smrteľníci a hodia sa k športovému outfitu i ku klasike

Móda

Taylor Swift, Hailey Bieber či ďalšie celebrity, ktoré sú vždy o krok vpred a udávajú štýl, si obľúbili retro tenisky New Balance, ktoré sú bežne dostupné a môžete ich mať aj vy.

Najnovšie trendy z New Yorku a Los Angeles hlásia, že z bežeckých tenisiek sa stala zároveň fashion záležitosť. V uliciach veľkomiest takmer všade vidno obuv v podobe tenisiek, nielen k športovým, ale aj ku klasickým stylingom. Čím farebnejšie a retro, tým lepšie. 

Silueta New Balance 1906 s osobitým dizajnom a výnimočným komfortom, ktorá je obľúbená u najväčších celebrít, prichádza najnovšie aj v dvoch pútavých edíciách Silver Metaliic a Angora.

Tenisky s odkazom na éru 2000s

Novinka v podobe siluety New Balance 1906 Silver Mettalic odkazuje na retro dizajn a farebné kombinácie charakteristické pre bežeckú obuv nultých rokov 21. storočia, teda 2000s. Biela podrážka a technická sieťovina s veľkými perforáciami preložené veľkými striebornými panelmi. Čierne prvky vytvárajú rovnováhu a modré akcenty v podobe loga N dopĺňajú celkový vzhľad. 

Retro dizajn a farebné pastelové kombinácie

Farebné prevedenie New Balance 1906 Angora siluety je jemnejšie, kombinácia semišových panelov s technickou sieťovinou v krémovo bielom zvršku je doplnená pastelovými farbami ako modrá, žltá, ružová na podrážke a zadnej časti obuvi.

Módne bežecké tenisky inšpirované retrom

Model 1906 debutoval v roku 2009 ako veľmi úspešná bežecká obuv. Číslo modelu v sebe skrýva odkaz na rok založenia značky New Balance a jej dedičstvo. Vďaka odpruženiu a medzipodošve ABZORB a podošve N-ergy s technológiou Stability Web zaistila podporu klenby chodidla, čím sa z bežeckej tenisky rýchlo stala ikonou aj v lifestyle.

V roku 2022 prišlo označenie 1906R, ktorý mal pôvodný zvršok a medzipodošvu 860v2, čoho výsledkom bola štýlová silueta z prémiových materiálov. Tenisky sa skvelo hodia k športovému i klasickému outfitu mimo bežeckej komunity.

Článok vznikol v spolupráci s New Balance Slovensko.