Presunúť na hlavný obsah

Gym style aj do mesta: Víkendové tipy na športové stylingy, ktoré ovládli metropoly módy

Móda

Športové stylingy sa stávajú čoraz populárnejšie aj do mesta a nie je žiadnou výnimkou, keď ženy cez víkend nosia legíny a oblečenie do gymu aj von na kávu.

V Amerike sa rodia tie najpohodlnejšie stylingy, ktoré sú pomiešané s pouličnou módou. Keďže v kurze je čoraz viac chodiť do gymu, na pilates či jógu, je pochopiteľné, že tento trend sa primiešal aj do ulíc. 

Inšpirujte sa: Najnovšie štýly športového oblečenia: Legíny s týmito retro teniskami naďalej kraľujú, čo si k nim obliecť?

Sporty chic overal je v kurze

Elastické overaly ovládli športovú módu, či už dlhé alebo skrátené verzie ako cyklistické šortky. V kombinácii s retro teniskami a šiltovkou pôsobia veľmi žensky a zároveň o krok vpred. V uliciach ich uvidíte čoraz častejšie. 

Slip dress s teniskami

Šaty na špagetových ramienkach, pripomínajúce spodnú bielizeň sa nosia aj s teniskami. Nasledujúci styling je dôkazom toho, že počas voľných dní poskytuje nositeľke komfort a zároveň preukazuje štýl.

Gym style aj do mesta

Legíny a športová podprsenka. Outfity do gymu sú dnes vidieť aj v meste na káve s kamoškami. V New Yorku aj L.A. je tento štýl populárny už niekoľko rokov a odráža aktívny životný štýl danej ženy. Tieto stylingy ženy kombinujú aj s elegantnými kabelkami typu Chanel a podobne. 

Jeansy z 90. rokov

Tzv. mommy jeans sa nosia aj v ich skrátenej verzii, kde strih je rovný. Svetlomodrá jeansovina v kombinácii s vintage košeľou a šiltovkou je na víkend ako stvorená a ženy sa čoraz viac vracajú k outfitom, aké nosili ich mamy. 

Mohlo by vás zaujímať: Športové stylingy na leto: Najlepšou motiváciou na beh sú tenisky i to, cítiť sa počas aktivity stále žensky

- Najčítanejšie -