Presunúť na hlavný obsah

Talentovaná 25-ročná Kristína Sisková žiari v seriálovej novinke Zrada: Role milenky sa zhostila bravúrne, v súkromí je úplne iná

Slovenské celebrity

Mladá, krásna a skutočne talentovaná. Presne taká je 25-ročná Kristína Sisková. Herečka vo veľkom žiari v seriálovej novinke a aj negatívnu postavu zvláda s prehľadom.

Hoci mala pred novou rolou rešpekt, zvláda ju bravúrne

Sympatická a krásna rodáčka z Popradu, vyštudovala Konzervatórium v Nitre a Vysokú školu múzických umení v Bratislave. Na to, že je naozaj mladá, má na svojom konte už množstvo úspechov. Pamätať si ju môžete zo seriálu Druhá šanca, Nemocnica, Nový život, objavila sa aj v Oteckoch a aktuálne žiari v dramatickej seriálovej novinke Zrada. 

Prečítajte si: Herečka Lesana Krausková alias Alenka z Dunaja, vyzerá v súkromí úplne inak ako v seriáli: Spoznali by ste ju?

Tam sa jej ušla negatívna rola v pozícii milenky, no ona ju zvláda bravúrne. Skrátka vidieť, že nadanie jej nechýba. Hoci sama je v reálnom živote úplne iná ako Katka Lukáčová v Zrade, predsa len, ktoré tri vlastnosti by si chcela zo svojej seriálovej postavy vziať do osobného života? 

"Ak by som si mala vybrať tri vlastnosti, ktoré by som si vzala do osobného života určite je to jej trpezlivosť, odvaha, rozvaha a láskavosť."

 

Kristína dostala režiséra Braňa Mišíka tým, že má vraj na túto úlohu správnu iskru a emóciu, ktorú si táto postava vyžaduje. Napriek tomu, že nejde o pozitívnu postavu, vôbec jej to nevadí, vníma to ako prácu a herectvo je jej život. 

Mohlo by vás zaujímať: Najkrajšie nevesty leta 2023: Petra Blesáková ako femme fatale, romantická Krajčírová a neprehliadnuteľná pani Škriniarová

V Zrade sa objavila po boku ostrieľaných hercov Kláry Issovej a Milana Ondríka, ktorí sú pre ňu veľmi inšpiratívni a hrať pri nich je pre ňu výzva. Tej sa však chopila absolútne excelentne. V súkromí je Kristína veľmi milá, láskavá, empatická, priateľská a zábavná. No a jej kolegovia na ňu tiež nedajú dopustiť.