Presunúť na hlavný obsah

Pleťové krémy na opaľovanie proti starnutiu: Vyhnite sa pigmentovým škvrnám a udržte si mladú pleť čo najdlhšie

Krása

Ochrana pred škodlivým slnečným žiarením nás vie zachrániť pred predčasným starnutím a tvorbou pigmentových škvŕn. Dnešné pleťové krémy spĺňajú hneď niekoľko funkcií.

Oba tieto typy slnečného žiarenia prenikajú hlboko do pokožky a spôsobujú jej predčasné starnutie (fotostarnutie) – poškodzujú kolagénové vlákna a podieľajú sa na vzniku vrások i pigmentových škvŕn. Naša tvár je UVA lúčom i vysoko energetickému viditeľnému svetlu vystavená neustále – prenikajú k nám cez mraky, v daždi i v hmle, a prechádzajú i sklom. Sú všade okolo nás a pôsobia na nás počas celého roka. Pleť je preto potrebné dôkladne chrániť, i keď nie ste na priamom slnku. 

Pleťový krém na opaľovanie proti pigmentovým škvrnám

Pleťový krém na opaľovanie NIVEA Sun Luminous 630 SPF 50 disponuje patentovanou látkou Luminous630, vďaka ktorej dochádza k zníženiu tmavého zafarbenia pleti a zároveň obsah SPF 50 pôsobí proti škodlivému UVA a UVB slnečnému žiareniu. Chráni pleť pred nenávratným poškodením krehkej štruktúry a tiež pred pigmentovými škvrnami.

Reklamná zmienka NIVEA.

Opaľovací krém a make-up v jednom

Ľahký tónovací krém bez obsahu silikónu Complexion Perfector SPF 20 od Omorovicza (Beautysecret.sk) v sebe spája hydratačný krém, make-up, opaľovací krém a anti aging krém v jednom. Výsledkom je zjednotený tón a zdravo vyzerajúca rozžiarená pleť. Spoľahlivo chráni pred UVA a UVB žiarením a vďaka vitamínu C zvyšuje produkciu kolagénu a elastínu. Chráni pleť pred voľnými radikálmi a nepriaznivými vplyvmi prostredia. 

Podpora melanínu a ochrana pleti pred starnutím

Rastlinný výťažok z kotúča prímorského s 5 účinkami, ktoré prispievajú k ochrane pleti a starostlivosti o ňu. Vďaka pravidelnej aplikácii starostlivosti na opaľovanie proti starnutiu pleti OF 50 od Yves Rocher dochádza k podpore tvorby melanínu, stimulácii prirodzenej schopnosti pleti brániť sa pred negatívnymi účinkami slnečného žiarenia a najmä ochrana pleti pred starnutím. Zároveň krém chráni štruktúru pleti a stimuluje bunkovú regeneráciu.

Prevencia a ochrana pred fotostarnutím

Lancôme sérum UV Expert Supra Screen chráni pokožku a predchádza prvým prejavom fotostarnutia. Tieto prejavy sa týkajú úbytku kolagénu, ktorý vedie k vzniku vrások, nejednotnej pleti či škvŕn od slnka a tmavých pigmentových škvŕn. Bohaté odborné poznatky a pokročilé UV technológie značky Lancôme spojené v jednom produkte na ochranu pleti, ktorú by sme mali chrániť pred UVA a UVB žiarením po celý rok.