Presunúť na hlavný obsah

White obsession: Nosiť sa bude na sakách, šatách, ale aj nohavicových verziách, implementujte bielu do svojho šatníka

Móda

Hoci mnoho ľudí tvrdí, že sa nehodí každému, my vás vyvedieme z omylu. Biela je pre každého, len treba daný kúsok prispôsobiť svojej figúre.

Monochromatické kostýmy

Biele outfity poskytnú nielen štýl, ale aj funkčnosť. Navyše sú dokonalým stelesnením sofistikovanosti. A áno, využijete ich aj počas jari. Čoraz viac sa totiž do popredia dostávajú monochromatické kostýmy v tónoch bielej. Vôbec sa ich netreba báť, ani keď máte nejaké to kilo navyše. Vtedy len siahnite po uvoľnenejších verziách. 

Neprehliadnite:  Štýlové oversized košele na gombíky, ktoré budú v roku 2024 hitom: Tieto využijete v každom ročnom období

Topy s výraznejším akcentom, či v duchu asymetrie

Naopak, pokiaľ máte krásnu a štíhlu figúru, siahnite po kúskoch, ktoré zdôraznia vaše krivky. Či už pôjde o top, košeľu, to je len na vás. Naozaj trendy budú rôzne asymetrické strihy a prvky s výraznejšími detailami. 

Inšpirácia z 90. rokov

Jednoduché siluety z 90. rokov vyzerajú v monochromatickej bielej farbe obzvlášť chic a nadčasovo. Všetky tieto kúsky sú tiež univerzálne a dokážete ich využiť aj samostatne. Či už siahnete po šatách, prípadne sukni a blúzke, držte sa pravidla, že treba zdôrazniť prednosti a nedokonalosti takticky skryť. 

Inšpirujte sa: Naučte sa nosiť šál ako Talianky: Takto aj overzsized kúsky budú pôsobiť krásne a zvodne