Presunúť na hlavný obsah

Eva z Dunaja ako ju nepoznáte: Takto vyzerala cesta Petry Dubayovej za slávou

Slovenské celebrity

Známa kráska z obľúbeného markizáckeho seriálu, herečka Petra Dubayová má rozbehnutú veľmi slušnú kariéru. Darí sa jej po všetkých stránkach a aktuálne bude súčasťou deviatej série show Let’s Dance.

Ak máte v sebe talent a odhodlanie, dokážete naozaj veľa

Drobné, charizmatické žieňa, s veľkou dávkou pôvabu a jemnosti, žne v dnešnom hereckom svete, jeden úspech za druhým. Krásna Petra Dubayová sa narodila v Seredi, no konzervatórium vyštudovala v Bratislave. Už počas štúdia účinkovala v muzikáloch Šľahačková princezná, Rasputin, Mária Terézia, či Bambuľka.

Čítajte tiež: Veľkolepá tanečná show Let's Dance 2024 sa blíži: Spoznáte tanečníkov, porotu a moderátorov v dobových kostýmoch?

Vidieť ste ju mohli aj v činohernom predstavení Punk Rock. No a nezabudnuteľná bola aj jej rola v Cyranovi z predmestia. Krásna Petra hosťuje tiež v SND v predstavení Milada.

 

Okrem herectva však aj nádherne spieva, čo dokazuje v mnohých častiach obľúbeného markizáckeho hitu Dunaj, k vašim službám. Tam stvárňuje Evu, speváčku v kabarete, ktorú muži milujú. A ak si ju pamätáte zo Spievankova, no váhate, či to bola ona, je to tak. Táto multitalentovaná herečka presne vie čo v živote chce a v herectve sa našla. Málokto vie, že kedysi písala poéziu a niektoré básne má dokonca zhudobnené.

 

Prečítajte siNový lámač ženských sŕdc? Syn Daniely Peštovej zdedil všetku krásu po mame

Najnovšie tiež predvedie svoje tanečné schopnosti vo veľkolepej show Let’s Dance. Sama priznala, že má pred tým rešpekt, no zároveň sa teší na novú príležitosť. Uvidíme ju tak v polohe, ktorá pre ňu nie je úplne typická, no nám je jasné, že sa jej zhostí bravúrne. 

Prečítajte siNový lámač ženských sŕdc? Syn Daniely Peštovej zdedil všetku krásu po mame