Presunúť na hlavný obsah

Z dcérky Daniely Zajíček Christovej vyrástla mladá dáma: Podobu so svojou známou babičkou nezaprie, čo majú spoločné?

Slovenské celebrity

Dcérka krásnej Daniely Zajíček Christovej naozaj vyrástla a nieleže sa podobá na svoju maminu, ale aj babičku. Ivana nedá na vnučku dopustiť a trávia spolu veľa času.

Vo svojej mame aj babičke má skvelý vzor

Sympatická a krásna Daniela Zajíček Christová je mladou úspešnou podnikateľkou. Rovnako ako sa jej darí v práci, tak je to aj v súkromí. Je mamou rozkošného dievčatka, milujúcou manželkou a popri tom robí veci, ktoré ju napĺňajú a bavia. Našla sa v beauty svete, ktorý je jej srdcovkou a naozaj sa v ňom vyzná. Jej dcérka Zoja nedávno oslávila tretie narodeniny a na maminu sa veľmi podobá. Nielen však na ňu. 

Neprehliadnite: Couple goals: Známe slovenské páry, ktoré sú spolu cez desať rokov a stále pôsobia ako na začiatku vzťahu

Babičkou tohto rozkošného dievčatka je prvá Miss Československa Ivana Christová. Tá sa rokmi nemení a stále je nádherná. Zoja na niektorých fotkách vyzerá ako keby jej z oka vypadla. Okrem krásy má v sebe malá princezná po Ivane aj jemnosť, láskavosť a zábavné povahové črty.

Prečítajte si: Materstvo jej pridalo na sexappeale: Dcéra Ivany Christovej vyzerá neskutočne, postava, akú má, je snom mnohých žien

Navyše v babičke má skvelý vzor, rovnako ako aj vo svojej mame. Tieto ženy totiž držia spolu a často si prejavujú vzájomnú úctu a lásku. A to je v dnešnej dobe najviac. 

Podobá sa podľa Vás Zoja na Ivanu?

spolu hlasovalo 344 ľudí

Áno
61
Nie
283