Presunúť na hlavný obsah

Ikonické DIOR SPA ako oáza luxusu a pokoja v Dubai: Signature ošetrenia a hýčkanie je tu samozrejmosťou

Cestovanie

Oáza pokoja, harmónie a rozmaznávania s obrovskou dávkou luxusu a výnimočnosti DIOR SPA, otvorí svoje brány 15. apríla na vrchole hotela The Lana v Dubai. No a s rozlohou 1.312 m2 má predpoklad stať sa najluxusnejším miestom nielen v tejto oblasti.

Ikonická oáza pokoja, harmónie a luxusu

DIOR je synonymom luxusu, nadčasovosti, ikonickosti a výnimočnosti. A inak to nie je ani v prípade SPA, ktoré pod svojou značkou otvára v Dubai. DIOR SPA sa nachádzajú na 29. poschodí hotela The Lana a ponúkajú panoramatický výhľad na Business Bay, Marasi Marina a Burj Khalifa. 

Celé prostredie sa nesie v duchu čistých línii, ktoré nechávajú priestor vyniknúť samotným detailom značky. Doplnky ako vankúše a prikrývky, majú na sebe charakteristickú potlač Toile de Jouy od Diora.

Čítajte tiež: Dámske vône, ktoré ešte viac zvýraznia ženskosť a sexepíl: Nové prírastky do sveta parfumérie

"Jedna sa vôbec o prvý Dior Spa na Blízkom Východe azda o to,  je dané miesto unikátnejšie," prezrádza Zuzana Chrumová  zo sveta Dubajských realít.

Keď sem vojdete, máte pocit, že ste sa ocitli v inom svete. V takom, kde problémy zostávajú za zatvorenými dverami a vy sa môžete sústrediť len na rozmaznávanie vlastného tela. Okamžite si vás získajú výhľady, ktoré celkový oddych, nielen od rušného mesta len umocňujú. 

Pri vstupe do SPA nájdete hneď na recepcii celú kolekciu Dior Prestige, L’Or de Vie, Rouge Premier a La Collection Privée Christian Dior, plus doplnky, ktoré si viete kúpiť.

V DIOR SPA je 5 miestností s procedúrami, dokonca aj samostané suity pre dvojice, ktoré si chcú dopriať súkromie. Môžete si tu naordinovať celý rad jedinečných ošetrení, stavaných na mieru vašim potrebám. 

Tri charakteristické procedúry boli vytvorené špeciálne pre Dior Spa The Lana. Je tu Escale at The Lana, na uvoľnenie svalov a mysle pomocou špeciálnych techník. Dior Stone Therapy je zase masáž s použitím polodrahokamov zmiešaných s mikroabráziou tváre a LED terapiou. No a trojicu uzatvára Icoone Therapy, s technológiou využívajúcou motorizované valčeky s mikrohrotmi. 

Na tomto mieste sa budete cítiť ako kráľovná. O tom niet pochýb, nakoľko tu človeka rozmaznávajú od príchodu až pokým sa za ním zatvoria dvere. Po ošetrení vás môže dokonca vodič odviezť v Rolls-Royce do hotela, aby ste vychutnali zážitok šitý na mieru, skutočne vo veľkom štýle. Tak čo, už máte zbalené? 

Zuzana Chrumová
TRIM REAL ESTATE
Kontakt: 00421 948 155 057
email: zu.chrumova@trimestate.com