Presunúť na hlavný obsah

Horoskop na nový týždeň 4.3.-10.3.: Nečakané prekvapenia, objavy, ale aj finančný rast, čo nás čaká tento týždeň?

Zábava

Obdobie plné nečakaných, milých prekvapení, objavov, ale aj dobrodružstiev. Nový týždeň bude pre mnohé znamenia veľmi akčným. Niekto sa tiež môže tešiť na finančný rast a úspech v tejto oblasti.

Baran

Vlna pozitivity, ktorá sľubuje priaznivé výsledky v rôznych aspektoch života, čaká tento týždeň na ľudí narodených v znamení Barana. Príležitosti, ktoré sa zdali zastavené, opäť naberú na sile a kľúčový bude váš proaktívny prístup. Bude sa vám dariť aj po finančnej stránke, získate rýchlo obnos väčších peňazí. 

Býk

Finančná sila Saturnu sľubuje stabilitu. Konečne si v tomto smere polepšíte. Čaká vás tiež veľká dobrodružná cesta, ktorú naplánuje niekto z vašich blízkych. Neváhajte a rozhodne sa na ňu vydajte. Pomôže vám to v mnohých ohľadoch, najmä čo sa týka utriedenia myšlienok.

Blíženci

Vaša tvrdá práca bude odmenená, ale takisto sa dočkáte podráždenia zo strany konkurentov. Sústreďte sa na svoje úlohy a nevšímajte si rušivé prvky. V oblasti lásky zavládne harmónia a pokoj. To potrebujete ako soľ. 

Rak

Prvé dni týždňa prinášajú nával romantiky. Vplyv Marsu a Venuše podporuje intímne spojenia. Od soboty však môžu vzniknúť problémy v manželských vzťahoch. Mali by ste si uvedomiť, že jemná rovnováha medzi blízkosťou s vaším životným partnerom a snahou o zlepšenie vzťahov so svokrovcami je kľúčová pre manželskú harmóniu. Áno, rodičia vašej polovičky spôsobia medzi vami rozpor. 

Lev

Aj keď rodinný život môže zažívať vzostupy a pády, existuje potenciál na kariérny úspech s pridaným úsilím. Perspektíva odchodu do zahraničia je tiež vo vašom prípade na obzore. Chopte sa príležitosti, ktorú vám život ponúka. 

Panna

V romantických vzťahoch prináša začiatok marca priaznivé podmienky. Vplyv Slnka podporuje múdre, pozitívne myslenie a umožňuje jasné prejavy lásky. Trpezlivosť sa stáva kľúčovou pri zvládaní problémov vo vzťahoch, pričom druhá polovica týždňa, ponúka stabilnejšie obdobie na porozumenie a pokoj.

Váhy

U Váh bude tento týždeň o udržaní stability a obozretnosti. Najmä tej finančnej. Dôležité je, aby kládli dôraz na kontrolu výdavkov a zdržali sa významných investícií. Inak im hrozia problémy a to nielen tie finančné.

Škorpión 

Kariérne vyhliadky Škorpióna sú tento týždeň veľmi optimistické. Pokiaľ ste túžili po povýšení, teraz ho máte na dosah. Treba však nechať vyniknúť svoju osobnosť. Podnikateľské úsilie naráža zase na počiatočné výzvy, ale nové spojenectvá a úspešné krátke výlety dláždia cestu k pokroku.

Strelec

Strelcov tento týždeň čakajú veľké prekvapenia, ktoré dajú ich životu úplne nový rozmer. Dočkajú sa niečoho, po čom dlho túžili, no báli sa o to požiadať nahlas. Toto posunie ich život oveľa ďalej a konečne nájdu vytúžený pokoj a šťastie.

Kozorožec

Láska je tento týždeň pre vás stredobodom záujmu. Ak ste vo vzťahu, začiatok marca prináša romantickú atmosféru. Ponorte sa hlboko do jej vôd, užívajte si chvíle porozumenia. Zvážte plánovanie výletu, aby ste posilnili svoje puto. Zostaňte pokorní a pozitívni, trávte kvalitný čas so svojím partnerom, zvýšite tak harmóniu medzi vami.

Vodnár

Kariérne trajektórie Vodnárov teraz ukazujú zmes príležitostí a výziev. Vyzerá to na pracovné povýšenie a zvýšenie platu, podporené pozitívnymi vzťahmi s kolegami. Konečne docielite to, po čom ste naozaj dlho túžili. 

Ryby

Rodinný život môže zaznamenať v tomto čase vzostupy a pády, milostné vzťahy budú zrejme čeliť niekoľkým problémom. Opatrnými krokmi však aj náročné momenty ustojíte s prehľadom. Sústreďte sa na seba, svoje okolie a zabudnite na ľudí, ktorý vám bránia rozvíjať sa. Dajte do popredia vlastné dobro.

Neprehliadnite: Akú prácu by ste mali robiť podľa znamenia zverokruhu? V tomto dokážete byť najúspešnejší podľa astrológov