Presunúť na hlavný obsah

Ako si zariadiť spálňu, ak si chcete udržať muža? Týchto pár zmien podľa feng shui vám dokáže zlepšiť sexuálny život

Bývanie

Ak chcete mať s partnerom tie najideálnejšie podmienky na vášnivý sexuálny život a udržať si ho, odporúčame zariadiť si spálňu podľa feng shui.

Ak je pre vás sexuálny život na dôležitom mieste, potom venujte dostatočnú pozornosť zariaďovaniu spálne. Podľa tradičného čínskeho učenia môžete malými zmenami prispieť k tomu, aby váš sexuálny apetít rástol a spojenie intimity s partnerom tiež. Ak si teda chcete udržať muža čo najdlhšie alebo zlepšiť vás sexuálny život, skúste zariadenie tejto miestnosti podľa feng shui. 

Čítajte: 7 zmien v interiéri bývania, ktoré vám podľa feng shui pritiahnu do života peniaze

Dominantná posteľ

Najdôležitejším nábytkom v spálni je pochopiteľne posteľ. Tá by mala byť dominantná a najideálnejšie medzi oknom a dverami, avšak ukotvená čelom o stenu. Priestor pre ženu aj muža by mal byť pol na pol a pod posteľou a nad posteľou by nemali byť žiadne haraburdy. 
Spomedzi materiálov sa odporúča prírodné drevo. Kov nosí do vzťahu nepokoje a nezhody. Ak ste single a máte len milencov, ale chceli by ste niekoho na dlhodobejší vzťah, existuje trik, ako si partnera môžete vedieť prilákať. V skrini nechajte časť voľného priestoru a zaveste tam prázdne vešiaky. 

Farba steny vplýva na sex i udržanie vzťahu

Mohlo by sa zdať, že červená ako farba vášne a sexu je vhodná aj do spálne, ale nie je to celkom úplne tak. Na jednej strane tak pôsobí, no vo veľkom množstve pôsobí agresívne. Zamerajte sa skôr na červené detaily a čo sa týka steny voľne nežnejšie odtiene ružovej. Môžete ich doplniť bielou a sivou, na vyváženie. Tmavým farbám na stenách sa vyhýbajte, symbolizujú nebezpečenstvo. Broskyňový odtieň farby stien však tiež neveští nič dobré – teda pokiaľ si chcete chlapa udržať čo najdlhšie. 

Mohlo by vás zaujímať: TOP trendy v bývaní na rok 2024: Interiéroví dizajnéri hovoria o návrate vintage nábytku s dušou

Nočné lampy na zlepšenie sexu

Zabudnite na nejaké bodové svetlá, tie sa do spálne nehodia. Podľa feng shui stačia nočné lampy na nočných stolíkoch, ktoré vytvoria intímnu atmosféru a naladia pár na nové sexuálne dobrodružstvá. Celkovo sa veľmi neodporúča ani veľký luster v strede, o čom málokto vie.