Presunúť na hlavný obsah

Narodí sa vám dievčatko alebo chlapec? Vyskúšajte výpočet pohlavia podľa čínskeho kalendára

Zábava

Čo myslíte, nosíte pod srdcom dievčatko alebo chlapčeka? Budúce mamičky si môžu zo zvedavosti urobiť test podľa čínskeho kalendára a porovnať si ho s realitou. Je tam zhoda?

Túžba po bábätku je u väčšine párov veľmi silná a len, čo sa potvrdia dve čiarky na teste, prichádza úvaha o tom, čo to asi tak bude – dievčatko alebo chlapec?

Čítajte tiež: 5 najbohatších znamení v roku 2024: Astrológovia sa zhodli na ľuďoch narodených v týchto dátumoch

Prezradíme vám aplikáciu na výpočet pohlavia dieťaťa podľa čínskeho  kalendára Dynastie Ching. Upozorňujeme však hneď na začiatku, že nejde o žiadny odborný výklad, vedecký výskum a ani čínsku astrológiu. Tabuľka čínskeho kalendára pohlavia dieťaťa je len štatistická tabuľka. Je to referenčná tabuľka medzi vekom žien a mesiacom počatia. 

Bude to dievčatko alebo chlapec?

Podľa čínskej aplikácie na predikciu pohlavia detí, ktorá sa rozšírila svetom bleskovou rýchlosťou si môžete na základe dvoch údajov skúsiť výpočet, či vám vyjde dievčatko alebo chlapec i to, v akom lunárnom roku sa narodí. Stačí vám k tomu dátum a rok narodenia matky a dátum počatia. 
Ak patríte medzi zvedavé bytosti, ktoré radi skúšajú takéto predpovede, vyskúšajte zadať tieto dva údaje do aplikácie https://www.chinesefortunecalendar.com/PredictSex.htm a jediným klikom vám vygeneruje výsledok. 

Aplikácia sa dá použiť aj retrospektívne, teda do minulosti a ak už máte deti, môžete si spätne pozrieť, či sa váš prípad zhoduje s predikciou alebo nie. Treba to však brať s nadhľadom a nespoliehať sa na to, že to je aj pravda. Pravdepodobnosť je totiž vždy 50:50, čo je dosť vysoká pravdepodobnosť aj toho, že budete mať dievčatko, ale aj toho, že budete mať chlapca. 

Neprehliadnite: Horoskop manželstva na rok 2024: Blíženci budú mať skvelú príležitosť, Panny čaká kríza kvôli niekomu tretiemu

Či to bude dievčatko alebo chlapec, v skutočnosti na tom až tak nezáleží a dôležité je, aby sa dieťatko narodilo hlavne zdravé. Dieťa samo o sebe je totiž veľký dar, ktorý však mnohí považujú za samozrejmosť.