Presunúť na hlavný obsah

Z Let's Dance vypadol, no čaká ho najkrajšia rola: Ján Ďurica bude dvojnásobným otcom, jeho snúbenica aj v tehotenstve vyzerá ako bábika

Slovenské celebrity

Obľúbený futbalista Ján Ďurica sa čoskoro stane dvojnásobným otcom. Jeho snúbenica Diana nosí pod srdcom vytúžený malý zázrak a aj tesne pred pôrodom vyzerá absolútne očarujúco.

Aj vo vysokom štádiu tehotenstva vyzerá ako bábika

Známy športovec a futbalista Ján Ďurica všetkých milo prekvapil svojimi výkonmi v tanečnej súťaži. A hoci v treťom kole vypadol, čaká ho nádherná životná rola. Čoskoro sa totiž stane dvojnásobným otcom.

Čítajte tiež: Sú mladí a napriek tomu oslavujú už 22. výročie: Jeden z najstabilnejších slovenských párov je ako reklama na šťastie

Má už dcéru Ninku a onedlho mu jeho snúbenica Dianka porodí vytúženého chlapčeka, syna Janka. Pre známu Slovenku to bude mamičkovská premiéra a treba uznať, že aj vo vysokom štádiu tehotenstva vyzerá absolútne úchvatne!

Ako sa jej darí udržiavať TOP formu? Má nejaké špeciálne rituály?

"Ďakujem pekne, špeciálne rituály nemám, ale pre mňa je veľmi dôležitý spánok, ktorý už, bohužiaľ, momentálne nie je najideálnejší. Takže sa snažím veľa oddychovať aj počas dňa. 

Vždy som sa veľa hýbala a cvičila som, čo sa snažím v rámci možností dodržiavať aj teraz. Chodievam každý deň na prechádzky a raz za týždeň aj na tehotenské cvičenie. Samozrejme dbám aj na stravu. 

Našťastie nemám žiadne špeciálne chute. Snažím sa jesť vyvážene a zdravo. Aj počas tehotenstva však sladkému neodolám, no uvedomujem si, že aj v tomto je dôležitý balance.

A keďže som sa pohybovala v pracovnej oblasti v beauty svete, tak sa aj naďalej snažím o seba starať. Používam rôzne masky na pleť, na vlasy, myslím si, že aj tehotná žena sa môže o seba starať. Ja sama sa vtedy cítim lepšie aj po psychickej stránke."

Diana je naozaj nádherná a tehotenstvo jej veľmi pristane. Bábätka sa už nevedia všetci dočkať. Najviac zo všetkého sa tešia na to, že malý Janko prinesie do rodiny ešte viac lásky, radosti a šťastia. 

Neprehliadnite: Láska ako z filmu: Ich vzťahu najskôr nedávali šancu, dnes krátko po svadbe čaká táto česko-slovenská dvojica bábätko!