Presunúť na hlavný obsah

Marek Fašiang si získal v Dunaji srdcia žien aj negatívnou postavou: V súkromí je úplne iný a dcérka je pre neho všetkým

Slovenské celebrity

V kariérnej oblasti mu naozaj ide karta. Obľúbený herec Marek Fašiang je na Slovensku čoraz viac žiadaným a objavuje sa vždy v seriálových novinkách. Najnovšie si priazeň žien, získal postavou oddaného esesáka v Dunaji.

Známy fešák je naozaj pracovne veľmi vyťažený

Charizmatický, úspešný, sexi. Ženy ho jednoducho milujú a on žne v kariérnej sfére jeden úspech za druhým. V hereckom svete však nie je Marek Fašiang žiadnym nováčikom, už od detstva sa venuje dabingu a svoj hlas prepožičal aj Harrymu Potterovi.

Mohlo by vás zaujímať: Dovolenkové tipy známych Sloveniek: Kde budú tráviť toto leto?

Preslávil ho však seriálový hit Oteckovia a odvtedy sa objavuje vo všetkých televíznych novinkách. Ženy ho zbožňujú, hoci aktuálne stvárňuje negatívnu postavu v hite Dunaj, k vašim službám. Oddaný esesák sa tu dostane do ľúbostného trojuholníka a začína sa to pekne zamotávať. 

"Som veľmi rád, že som sa stal súčasťou úspešného projektu “Dunaj k vašim službám”, v ktorom mám možnosť zahrať si polohu, v ktorej ste ma ešte nevideli najmä s týmito dvoma skvelými kolegami! Ak ste aj vy zvedaví ako dopadne naša trojica, nenechajte si ujsť novú sériu!"

 

Známy fešák je naozaj pracovne veľmi vyťažený, keďže okrem herectva, má malú sieť kaviarní a svoj biznis najnovšie rozšíril. Prevádzkuje aj niekoľko lekární. Rozhodne sa teda nenudí. 

Neprehliadnite: Nielen sieťovina a tunika: Známe Slovenky s originálnym módnym vkusom ukázali svoje verzie plážových šiat

V súkromí je však úplne iný ako na televíznej obrazovke. Stredobodom jeho vesmíru je dcérka Olívia, ktorú má s modelkou Terezou Bizíkovou. Rozkošné dievčatko je Marekovou mini kópiou a gény známeho otecka nezaprie ani náhodou.