Presunúť na hlavný obsah

Jarná očista podľa Margot Robbie: Na čo nedá filmová Barbie dopustiť?

Zahraničné celebrity

Sexi a pôvabná zároveň. Presne taká je herečka Margot Robbie. Okúzľujúca kráska má neskutočnú figúru a vy sa môžete inšpirovať jej tipmi, ako sa k nej dopracovať. Čo tak skúsiť jarnú očistu?

Jedlo je pre mňa veľká vec, no uvedomujem si, že musím telu dopriať aj reset

Zahrala si femme fatale po boku Leonarda DiCapria vo filme Vlk z Wall Street, očarila v snímke ako Barbie a akejkoľvek role sa na filmovom plátne zhostí, jedno je isté - vždy zažiari. Známa hollywoodska kráska má telo bohyne.

Mohlo by vás zaujímať: Premiéra filmu Barbie: Margot Robbie a Ryan Gosling ako skutočná Barbie a Ken, sexy Dua Lipa a ďalší

Margot Robbie je nielen veľmi talentovaná, ale jej krása vyráža dych. Postavičku jej možno naozaj závidieť a rokmi jej krivky len naberajú na atraktivite. Ako to robí, že sa jej darí vyzerať tk skvele, hoci patrí medzi skutočné milovníčky jedla a veľké gurmánky? 

"Raňajky sú zvyčajne kaša a počas rána si dám aj zelené smoothie na posilnenie imunity. Na obed si normálne dávam kurací šalát a na večeru steak z tuniaka so sladkým zemiakom. Ale ak by som to mala zhrnúť, tak musím povedať, že jedlo je pre mňa veľká vec. Milujem burgre s hranolkami, ale uvedomujem si, že telo občas potrebuje poriadne prečistiť. Preto je jarná očista niečím, na čo nedám dopustiť."

Margot si práve v tomto období rada dopraje prečistenie organizmu. Trvá 3 dni a základ tvorí zelená strava. Telo zbavuje toxínov, dodáva mu antioxidanty. Hoci zbožňuje pohyb a je aktívna, vtedy to nie je o žiadnych veľkých fyzických aktivitách, ale skôr o regenerácii pre telo.

V tom čase si dopraje meditácie, saunu, telové peelingy a ľahké prechádzky. Všetko, čo telu skrátka pomôže očistiť sa, no zároveň nabrať silu. 

3 dňová očista podľa Margot Robbie:

1. deň

  • raňajky: zelené smoothie zo stopkového zeleru, púpavových listov, jahodových listov, s jedným banánom
  • obed: brokolica na pare
  • večera: špenát na masle s čerstvou rukolou

2. deň

  • raňajky: zelené smoothie zo stopkového zeleru, púpavových listov, jahodových listov, s grapefruitom
  • obed: ružičkový kel s malým šalátom zo zelených listov a s uhorkami
  • večera: studená uhorková polievka

3. deň

  • raňajky: zelené smoothie zo stopkového zeleru, púpavových listov, jahodových listov, s jedným banánom
  • obed: grilovaná cuketa s malým rukolovým šalátom
  • večera: brokolicová polievka

Prečítajte si tiež: Koniec éry u Victoria's Secret: Aký je skutočný dôvod zrušenia ikonických sexy módnych prehliadok?