Presunúť na hlavný obsah

Čerstvá dvojnásobná mama, Cameron Diaz a jej cesta za šťastím: Deti sú požehnanie a väčšinou prídu, keď to najmenej čakáte

Zahraničné celebrity

Nádherná a nesmierne talentovaná herečka, Cameron Diaz prežíva aktuálne obrovské šťastie. Len pred pár dňami sa stala dvojnásobnou mamou. A túto úlohu si užíva v maximálnej možnej miere.

Deti vníma ako veľké požehnanie a do života jej vstúpili v čase, keď už strácala nádej, že sa stane mamou

Uspešná a talentovaná herečka, ktorá roky bola v Hollywoode na výslní, si aktuálne užíva najkrajšiu rolu v živote. Stala sa z nej dvojnásobná mama a svojím deťom sa rozhodla dopriať pozornosť v maximálnej možnej miere. Herectvo zavesenila na kliniec a teraz je sympatická plavovláska v prvom rade mamou. 

Cameron našla lásku svojho života, v rockovom muzikantovi Benjim Maddenovi. Vzali sa v roku 2015 a o štyri roky neskôr privítali na svete svoju dcéru Raddix. Tá sa narodila vďaka náhradnej mame, nakoľko herečka mala roky problém otehotnieť a vynosiť dieťatko. Raddix bola pre oboch obrovským zázrakom.

"Okamžite nás chytila ​​za srdce a doplnila našu rodinu."

Už v tom čase sa však vo veľkom hovorilo o tom, že dvojica túži po veľkej rodine. A ak to pôjde, chcú aby sa rozrástli.

"Cameron a Benji diskutovali o tom, že by chceli mať ďalšie dieťa. Benji vždy chcel veľkú rodinu a Cameron nebolo treba po príchode ich dcéry presviedčať. Samozrejme, že by chceli chlapca, ale zákald je, aby bolo dieťatko zdravé. Náhradné materstvo s ich dcérou bolo niečo, o čom mali veľa pochybností, no zvládli to," uviedol v tom čase, zdroj z ich okolia. 

Prečítajte si: Dokumenty sú vo svete filmu stále populárnejšie: Toto sú tie najlepšie, ktoré uvidíte v roku 2022

Dvojica najnovšie na Instagrame zdieľala spoločné vyhlásenie, v ktorom o krásnej novinke, teda že do rodiny pribudol chlapček, informovali svojich fanúšikov

"Sme požehnaní a nadšení, že môžeme oznámiť narodenie nášho syna, Cardinala Maddena. Je úžasný a sme tak šťastní, že je tu! Pre bezpečnosť a súkromie detí nebudeme zverejňovať žiadne fotky - ale je naozaj rozkošný. Cítime sa tak požehnaní a vďační. Posielame veľa lásky od našej rodiny do tej vašej."

Dvojica svoju dcérku chráni a nikdy nezverejňujú jej tváričku. Občas sa objaví pár paparazzi záberov, ale nenájdete spoločné oficiálne fotografie. Cameron sa snaží držať svoje teraz už dve deti, naozaj pod maximálnou mierou ochrany a myslí si, že keď vyrastú, budú si môcť povedať, či po takejto medializácii túžia alebo nie. A ona nechce rozhodovať za ne. Deti vníma ako veľké požehnanie a jej do života vstúpili v čase, keď už pomaly strácala nádej, že sa stane mamou. 

Neprehliadnite: Netflixové must-see: Dokument o rodine Versace vás vtiahne do zákulisia prestížnej značky a rodiny