Presunúť na hlavný obsah

Beckhamovci majú jedno z najstabilnejších manželstiev v showbiznise: Tieto okamihy boli v ich vzťahu zlomové

Zahraničné celebrity

Ich vzťah prešiel rôznymi turbulentými obdobiami a presne vedia, čo sú to vzostupy a pády. No všetko ustáli a dnes patria medzi najstabilnejšie páry v Hollywoode. Čo ich vzťah formovalo?

Miľníky, ktoré formovali ich vzťah

  • 1997:

Hoci pár údajne vyrastal v Londýne vo vzdialenosti 15 minút od seba, v skutočnosti sa stretli až po rokoch, keď bola Victoria na štadióne, kde hral David. 

"Prišla na futbalový zápas a ja som ju pozdravil z druhej strany miestnosti a to bolo všetko. Myslel som si, že som premárnil svoju šancu, no o týždeň neskôr sa objavila na ďalšom futbalovom zápase," prezradil David. 

Ich druhé stretnutie bolo našťastie oveľa silnejšie, ako vyplýva z neskoršieho rozhovoru, ktorý mal David s Jimmym Fallonom, v Tonight Show. Všetko nabralo rýchly spád. O rok neskôr sa zasnúbili a v lete 1999 si povedali ÁNO.  4. marca 1999, keď sa oficiálne narodil Brooklyn Joseph Beckham, Victoria vydala autobiografiu, ktorá sa zaoberala fámami, že jej prvorodený bol pomenovaný podľa miesta, kde bol počatý.

  • 2002

Tri roky po uzavretí manželstva sa ich domácnosť opäť rozrástla. Victoria a David privítali syna Rómea Jamesa. O rok neskôr David prestúpil do Realu Madrid, po tom, čo hral výlučne za anglické futbalové tímy. To znamenalo, že on a jeho štvorčlenná rodina sa presťahovali do Španielska, kde zostali niekoľko nasledujúcich rokov.

V apríli 2004 sa však rozvírili klebety o nevere, keď bol David spozorovaný pri odchode z madridského nočného klubu so záhadnou ženou. Hoci osoba bola neskôr identifikovaná ako jeho asistentka, Rebecca Loosová, Rebeccin brat John Charles Loos neskôr tvrdil, že klebety o podvádzaní boli skutočne pravdivé.

"Potvrdila mi, že mala pomer s Davidom," hovoril v roku 2004 v rozhovore pre Daily Mail.

David však tieto obvinenia kategoricky odmietal.

"Bolo to pre nás najťažšie obdobie, pretože sme mali pocit, že svet je proti nám. Ani vám neviem povedať, aké to bolo ťažké a ako ma to ovplyvnilo,“ prezradila Victoria, v dokumente pre Netflix. 

Tak či onak treba poznamenať, že toto bol zásadný zlom vo vzťahu dvojice a dlhodobo ich potom ovplyvňoval. 

  • 2005:

Pár privítal svojho tretieho syna Cruza Davida a profesionálny športovec povedal novinárom mimo madridskej nemocnice (pre Reuters).

"Máme chlapčeka. Volá sa Cruz. Je krásny."

  • 2007:

Po niekoľkých rokoch strávených v Španielsku, David podpísal novú zmluvu s L.A. Galaxy, čo viedlo k tomu, že sa celá rodina zbalila a presťahovala sa do Spojených štátov. 

"Nikto nepovedal, že manželstvo bude ľahké. Áno, na ceste sa vyskytli prekážky. Faktom však je, že zo všetkého, čím sme si prešli, sme vyšli silnejší a šťastnejší. Teraz je to ešte lepšie, ako keď sme boli prvýkrát manželia. Po všetkých tých rokoch, môžeme prísť domov a spolu sa zasmiať."

  • 2011:

Krátko po kráľovskej svadbe Kate a Williama, privítali Beckhamovci svoje prvé dievčatko Harper Seven – meno, ktoré pravdepodobne vzniklo vďaka skutočnosti, že David hral ako číslo 7 za Manchester United.

"Brooklyn, Romeo a Cruz sú nadšení, že môžu v rodine privítať svoju novú sestričku," uviedol vtedy hovorca páru.

  •  2013:

V máji 2013 David oznámil, že po neuveriteľných 21 rokoch na ihrisku končí ako profesionálny hráč. Rodina čoskoro opustila Los Angeles a vrátila sa do Londýna.

  • 2014:

Pár oslávil svoje 15-ročné výročie svadby množstvom rozkošných fotiek z ich veľkého dňa.

"15 krásnych rokov. Cítime sa tak požehnaní a vďační za vašu lásku a podporu v priebehu rokov. Taký špeciálny deň," zverejnila Victoria na sociálnej sieti.

  • 2017:

Počas rozhovoru pre BBC Radio 4 Desert Island Discs, David prezradil, že on a jeho manželka sa už druhýkrát vzali. Počas oveľa intímnejšieho obradu ako bola ich svadba v roku 1999.

"Bolo to oveľa viac súkromné, v našom dome bolo asi šesť ľudí. Zostávame spolu, pretože sa milujeme, pretože máme štyri úžasné deti... Prežívate ťažké časy? Samozrejme. To je súčasť vzťahov. Je to súčasť manželstiev."

  • 2022:

Dvojica išla na svadbu svojho najstaršieho syna Brooklyna a jeho manželky Nicoly Peltz. 

  • 2024: 

Všetkým a najmä sebe dokazujú, že sú pre seba stvorení. Dokážu sa spoločne baviť a smiať a presne vedia, o čom je vzájomné spolužitie. 

"Nikoho iného si po svojom boku neviem a nechcem prestaviť," prezradil David v rozhovore pre BBC.