Presunúť na hlavný obsah

Jarné trendy v interiéri na rok 2024 podľa dizajnérov: Zamerajte sa na tvary, takto ich môžete spolu kombinovať

Bývanie

Dizajnéri sa tentokrát zhodujú a do interiérov prinášajú jedinečný nábytok a doplnky v pastelových odtieňoch farieb a tých najrôznejších tvarov.

Jar 2024 sa bude v interiérových trendoch niesť v znamení odvahy, originality a predovšetkým tvarov. V centre pozornosti sú oblé krivky, organické tvary či razantné oblúky. Poďte sa s nami pozrieť na hotové inšpirácie, ktoré si pre nás pripravili svetoví dizajnéri s tými najlepšími zručnosťami. 

Inšpirujte sa tiež: TOP trendy v bývaní na rok 2024: Interiéroví dizajnéri hovoria o návrate vintage nábytku s dušou

Porcelánová šálka

Vplyv retra na moderný spôsob. Porcelánové šálky s vertikálnymi pruhmi v pastelových a žiarivých odtieňoch v kombinácii so zlatou, ktoré sme objavili v H&M Home sú ideálnym doplnkom na stolovanie počas prvých slnečných jarných dní. Všimnite si, akú hru dokážu rozohrať s farebným obrusom, fantázii sa medze nekladú. 

Odkladací stolík 

Interiér, do ktorého keď zakomponujete jeden originálny dominantný prvok, získa nádych moderného štýlu. Jedným z nich je aj odkladací stolík v tvare lesklého Marshmaloow od Westwing.sk. Odvážny levanduľový odtieň dokonale rozžiari váš domov a ponúka možnosti ako ho skombinovať s inou farbou.

Pruhovaný bavlnený obrus

Bavlnené prestieranie s kontrastným pruhovaným dizajnom vytvorí v jedálni, ktorá je prírodne orientovaná ideálny priestor na príjemné štýlové stolovanie. Jemné pastelové farby korešpondujú s jarou a vonkajším prostredím a spolu s neutrálnymi tónmi vytvárajú súznenie. 

Mohlo by vás zaujímať: Farba roka 2024 v bývaní: Interiéroví dizajnéri oživili trend z 90. rokov a vniesli mu nový modernejší nádych