Presunúť na hlavný obsah

V sexe sme s manželom objavili nový druh rozkoše: Keby som vedela, čo nám to prinesie, urobili by sme to už dávno

Sex a vzťahy

S manželom sme sa začali po rokoch v posteli tak trocha nudiť. Napokon som našla niečo, čím by sme mohli nášmu intímnemu životu prinavrátiť iskru, vášeň. Keď sme to skúsili, vedeli sme, že je to to, čo sme hľadali. Škoda, že sme na to neprišli už dávnejšie.

Narazila som na jeden článok... 

Laura s Matiasom boli manželmi už cez päť rokov. Ich intímny život bol od začiatku pestrý, ale ako to už býva zvykom, časom sa z neho vytratí tá povestná vášeň, s akou sa kedysi na seba obaja vrhali. Podľa Laury to bol stále skvelý sex, ale túžila ešte po niečom novom, čo by ich intímnemu životu dodalo šťavu: „Potom som narazila na jeden článok v jednom ženskom magazíne, a povedala som si, prečo nie?“ prezrádza Laura na úvod. 

Mohlo by vás zaujímať: Po 2 rokoch sme s mužom prestali spolu spávať: Po tom, čo som sa dozvedela o jeho nevere, niečo to medzi nami naštartovalo

Žiadna swingers párty, to nie je pre nás 

Laura nemala najmenšiu pochybnosť, že by jej manžel mal s týmto nápadom nejaký problém. Práve naopak, verila, že sa mu to bude rovnako páčiť a vzruší ho to už na prvé počutie. V tomto boli za jedno: „Keď prišla reč na vynaliezavosť a fantáziu v posteli, vedeli sme, že sme obaja ochotní prekročiť aj isté hranice. No, ak vám v tejto chvíli napadla nejaká swingers párty, to bola u nás už červená čiara. To sme obaja pokladali už za neveru, ktorú by naše manželstvo nerozdýchalo,“ opisuje ďalej. 

Obávala som sa len jednej veci 

Aby sme nechodili okolo horúcej kaše, Laura prišla s tým, že začnú praktizovať sex pred zrkadlom. Vždy si pri sexe hľadeli do očí, aby videli ako dokážu jeden druhého priviesť až k tomu vytúženému uvoľneniu, ale toto bolo o nejaký ten level zase vyššie: „Jediná vec, ktorej som sa trocha obávala bolo, že som nebola stopercentne spokojná so svojimi ženskými krivkami. Nie som tučná, ale kyprejších tvaroh rozhodne. Takže som sa bála, aby ma zrazu manžel nezačal v sexe prostredníctvom zrkadla vnímať ako niekoho neatraktívneho. To sa však všetko rozplynulo s prvým sexom pred zrkadlom,“ pokračuje Laura. 

Čítajte tiež: Najšťastnejšie páry zdieľajú vysoký stupeň sexu: Takto intimita ovplyvňuje spokojnosť a kvalitu vzťahov

Škoda, že sme tento nový druh rozkoše neobjavili skôr 

Pravdou je, že vzrušenie, ktoré v pohľade v zrkadle jeden druhému vyčítali, sa ešte znásobilo. Žiadne rozpaky nad tým, že vidia aj nedokonalosti na svojich telách oveľa jasnejšie než bez zrkadla: „Čím viackrát sme to skúšali, tým sme boli aj v polohách odvážnejší. Bavilo nás to stále viac a ľutovali sme len jednej veci. A síce, že sme tento nový druh rozkoše neobjavili oveľa skôr,“ uzatvára svoje rozprávanie Laura. 

Neprehliadnite: Ako obnoviť spaľujúce vzrušenie vo vzťahu? Objavte 5 účinných trikov a nebude vám vedieť odolať

Čo dodať? Spestriť si sexuálny život nie je asi  nikdy na škodu, čo poviete?