Presunúť na hlavný obsah

Muži, ktorí najmenej podvádzajú ženy sa narodili v týchto 4 znameniach: Po ich boku vás čaká šťastná budúcnosť

Partnerské vzťahy

Patria medzi najvernejších a keď si raz vyberú svoju ženu, urobia všetko pre to, aby ju urobili šťastnou.

Rak (21.6. – 22.7.)

Muži narodení v znamení Raka patria medzi najvernejšie typy. Rodina je pre nich najviac a práve preto sa vo výbere partnerky neponáhľajú. Na to, aby s ňou nadviazali hlbší vzťah, potrebujú mať sto percent istotu, že je tá pravá. Nevýhodou je, že „trpia“ mamičkovským syndrómom a tak sa môže stať, že svoju manželku budú, či už porovnávať so svojou mamou, alebo môžu chcieť od nej správanie, ako keby bola ich mama. Manželstvu sú oddaní a od svojej ženy očakávajú, že to bude práve ona, ktorá bude riadiť domácnosť. 

Čítajte tiež: Mohli sme sa stretávať len na služobkách: Sexovali sme nonstop a napriek tomu nikdy nemal dosť, toto bol dôvod

Panna (23.8. – 22.9.)

Panna patrí medzi najobetavejšie znamenie. Muži, ktorý sa narodili na prelome augusta a septembra si vyberajú ženu, pri ktorej majú istotu, že ich takisto nebude podvádzať. Oni sami však vyžadujú od ženy pozornosť a potrebujú ňou byť pravidelne chválení a obdivovaní. Ak sa tak nestane a chýba im zo strany ženy cit, začnú postupne hľadať inde. Nezájde to však do nevery. Muži Panny sú pre vzťah veľmi dobrou investíciou, preto si ich strážte, ženy o nich totiž veľmi rady bojujú a tie vypočítavejšie z nich by vám ho mohli ľahko „ukradnúť“.

Váhy (23.9. – 22.10.)

Ak stretnete Váhy, môžete si byť pri nich isté, že ide o skutočne vyrovnaných mužov. Milujú síce ženy, ale zároveň aj rovnováhu v živote a neradi sa dostávajú do konfliktov, obzvlášť tých vzťahových. Ženy ich milujú pre ich dobré srdce a to je v dnešnej dobe cenné. Nemajú radi samotu a preto si hľadajú ženu, s ktorou môžu vstúpiť do manželstva. Nerozhodná povaha ich však môže na chvíľu zmiasť a môže sa stať, že sa nebudú vedieť rozhodnúť, ktorá je tá pravá. Občas sa pri výbere popália, ale keď ju nájdu, sú jej verní a oddaní.

Neprehliadnite: Tieto ženy patria medzi najžiarlivejšie a zároveň sú najčastejšie neverné: Pred kým sa mať na pozore?

Kozorožec (22.12. – 20.1.)

Muži Kozorožeci majú všetky vlastnosti, ktoré tvoria pevný základ pre silné manželstvo. Presne vedia, čo v živote chcú a keď sa rozhodnú stráviť zvyšok života po boku ženy, ktorú milujú, urobia všetko pre to, aby ju nesklamali. Sú zodpovední a veľmi rodinne orientovaní. Pre svoje deti túžia byť čo najlepším vzorom a preto by sa nikdy neponížili na to, aby im mame zahýbali. Svadba s nimi je pre ženu doslova ako výhra v lotérii.